دکوراسیوندکوراسیون خانه

8 دلیل برای انتخاب رنگ طوسی در دکوراسیون

8 دلیل برای انتخاب رنگ طوسی در دکوراسیون ، دکوراسیون خوب و شیک نیاز به تلاش و زحمت و البته ایده های خوب دارد. هر چقدر دکوراسیون جذاب تر نیاز به صبر ،پلان و تفکر بیشتری دارد.
وقتی صحبت از سقف ،زمین و دیوار به میان می آید نباید در تزیین و دکور از خط قرمز ها رد شد. رنگ سفید سقف ، رنگ یا کاغذ دیواری مناسب با دکوراسیون،انتخاب لوازم تزیینی و انتخاب مبلمان از جمله گزینه های مهم هست. به همین دلیل روشهای برای کاهش مشکلات مراحل چیدمان خانه نیاز داریم. مثلا استفاده مناسب از رنگهای ازپیش انتخاب شده به کوتاه تر شدن مسیر کمک زیادی خواهد کرد. رنگهای خنثی ، برای کاهش پراکندگی دکوراسیون و محیط انتخاب خوبی هستن به خصوص رنگ طوسی.
رنگ طوسی خودش را با دکوراسیون ما وفق داده و چشم را اذیت نمیکند. طوسی رنگی هست که مناسب تمام سبک های دکوراسیون هست چه سنتی و چه مدرن.

8 دلیل برای انتخاب رنگ طوسی در دکوراسیون

8 دلیل برای انتخاب رنگ طوسی در دکوراسیون
8دلیل برای انتخاب رنگ طوسی در دکوراسیون

رنگ طوسی را به اندازه استفاده کنید

اگر در دکوراسیون تان استرس نمیخواهید دکوراسیونتان را با رنگ طوسی کامل کنید.حتی با انتخاب یک کاناپه طوسی رنگ جلوه زیبایی به خانه تان میدهید.طوسی تکمیل کننده رنگ های دیگر است. بعد از طراحی و دکور سالنتان رنگ طوسی را با حفظ تعادل استفاده کنید.

دکوراسیون رنگ طوسی
دکوراسیون رنگ طوسی

با رنگ طوسی دکوراسیون را دلباز تر جلوه دهید

هنگام دکوراسیون با رنگ طوسی قدم به قدم جلو بروید. کمی دقیق تر فکر کنید و رنگ طوسی را در کدام وسایل استفاده خواهید کرد، انتخاب کنید.

میخواهید دکوراسیونتان را دلباز ترکنید و همزمان از غلبه رنگ طوسی خوشتان نمی آید.نیازی به انتخاب طوسی به عنوان رنگ اصلی نیست، میتوانید رنگ طوسی را خیلی کم استفاده کنید.

دکوراسیون رنگ طوسی
دکوراسیون رنگ طوسی

رنگ تکمیل کننده

نه تماما سیاه و نه تماما سفید یک رنگ بینابین یعنی طوسی برا ارامش محیط است. طوسی رنگهای دیگر را برجسته تر و جذاب تر جلوه میدهد.

دکوراسیون رنگ طوسی
دکوراسیون رنگ طوسی

طوسی محیط را بزرگتر و روشن تر نشان میدهد

اگر مکان مورد نظر کوچک یا نورگیر نیست. با رنگ توسی فضا را بزرگ تر و پر نور تر جلوه دهید. طوسی به خاطر خنثی بودن در دکوراسیون ها زیاد استفاده میشود.

دکوراسیون رنگ طوسی
دکوراسیون رنگ طوسی

طوسی ریسک کمتری در دکوراسیون دارد

اگر طوسی را بعنوان رنگی برای دکوراسیون خانه تان انتخاب کردید. بسیار خوش شانس هستید.  برای جاندار کردن محیط ، از رنگهای دیگر هم کمک بگیرید. بعنوان مثال گلهای صورتی، کوسن زرد گزینه های مناسبی هستند

دکوراسیون رنگ طوسی
دکوراسیون رنگ طوسی

طوسی با هر رنگ و هر دکوری براحتی ست میشود

طوسی را بعنوان رنگ سرد میشناسیم اما در واقع نه رنگ سرد و نه رنگ گرم است. چون طوسی در کنار رنگ سیاه با سیاه و در کنار رنگ نارنجی با نارنجی خود را وفق میدهد.

دکوراسیون رنگ طوسی
دکوراسیون رنگ طوسی

بخاطر رنگ خنثی بودن فضای ساده ای ایجاد میکند

بخاطر انعطاف پذیری رنگ طوسی حتما در دکوراسیونتان از رنگ طوسی استفاده کنید.

 

تهیه و تنظیم توسط گروه نویسندگان با ارزش

مطالب مرتبط
*دکوراسیون خانه به سبک ایکیا

*خونه مو چطور بچینم

*جدیدترین متد تزیینات خانه 2018

بهترین مدلهای طراحی اتاق کودک ایکیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *