فوتبال ایران

گزینه‌های مسئله‌دار برای هدایت تیم ملی!

گزینه‌های مسئله‌دار برای هدایت تیم ملی!

تیم ملی باید فروردین‌ماه در فیفادی اردو بگذارد. آیا تصور می‌کنید باشگاه فولاد در کوران بازی‌های تیم در لیگ برتر و هم‌چنین لیگ قهرمانان آسیا به جواد نکونام اجازه جدایی از فولاد را می‌دهد؟

اتحاد کلبا همین‌طور؛ آن‌ها تا پایان فصل با فرهاد مجیدی قرارداد امضا کرده‌اند و سخت است در میانه‌های راه راضی شوند که سرمربی خود را از دست دهند.

به خوبی می‌دانیم حمایت فدراسیون فوتبال از علی دایی هم به نتیجه‌ای نخواهد رسید؛ او با توجه به فعالیت‌هایی که اخیرا در فضای مجازی داشته به طور حتم حضورش در تیم ملی با موافقت مردان سیاسی همراه نخواهد شد. او سال‌هاست به دلیل مصاحبه علیه مدیرعامل باشگاه سایپا از کار برکنار و بیکار شده است و سخت است تصور کنیم با فعالیت‌هایی که به تازگی در فضای مجازی داشته به یک‌باره سرمربی تیم ملی شود.

فدراسیون فوتبال گزینه‌های مسئله‌دار را برای هدایت تیم ملی انتخاب کرده است تا فردا در صورت عقد قرارداد دوباره با کارلوس کی‌روش متهم نشود که با گزینه‌های داخلی مذاکره نکرده است.

هم‌چنین امروز وزیر ورزش و جوانان گفته است «مثلا امروز فدراسیون فوتبال می‌گوید مجدد در خدمت کی‌روش باشیم، حتما ادله‌ای دارند و در این زمینه بررسی صورت گرفته و روی آن فکر شده است»؛ این یعنی هدایت‌گر تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۲۳ هم کارلوس کی‌روش خواهد بود و تمام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *