آموزش خرید از سایتهای خارجی
فوتبال جهان

کورتوا: ما عروسک خیمه‌ شب بازی لالیگا نیستیم!

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته هجدهم لالیگا رئال مادرید در شب برفی پامپلونا مقابل اوساسونا به تساوی بدون گل رسید.

شرایط جوی نامناسب و وضعیت نه چندان خوب زمین چمن باعث شد تا بازیکنان رئال مادرید نیز به این اتفاق واکنش نشان دهند. آنها بامداد شنبه در یک سفر عجیب و پرخطر از مادرید به پامپولنا سفر کردند  و انتظار داشتند تا لالیگا به خطر طوفان بی‌سابقه در اسپانیا، مسابقه آنها را به مانند جدال اتلتیکومادرید و بیلبائو لغو کند.(گزارشی از سفر عجیب رئال در برف و بوران در اینجا بخوانید)

عدم لغو یا عدم به تعویق افتادن مسابقه رئال، پرواز عجیب این باشگاه، زمین چمن نامناسب ورزشگاه ال‌سادار و تساوی بدون گل تیم زیدان باعث شد تا تیبو کورتوا به تصمیم لالیگا اعتراض کند. (مصاحبه شدید زیدان را در اینجا بخوانید)

دروازه‌بان رئال مادرید اظهار داشت: می‌خواهم از مردم اوساسونا به خاطر فراهم کردن چنین زمینی تشکر کنم.

در چند روز گذشته مسئولان ورزشگاه ال‌سادار با تکنولوژی‌های حرارتی سعی کردند تا کیفیت زمین چمن  را تا حد قابل قبولی حفظ کنند و همین مسئله باعث شده تا تشکر گلر کهکشانی‌ها را به همراه داشته باشد.

کورتوا: من تمام حرفم با لالیگاست که چنین کاری با ما انجام داده است. ما می‌دانستیم که شرایط آب و هوایی و زمین مسابقه چطور است پس چرا این بازی تحت این شرایط جوی برگزار شد. بله ، مشخصاً ما می‌توانیم در چنین زمینی هم بازی کنیم اما پرواز کردن در چنین شرایط جوی اصلا اتفاق خوبی نیست. الان ما حتی به خاطر شرایط جوی نمی‌توانیم به مادرید بازگردیم. بدانید ما آدمیم ولی الان به یک نمایشگاه تبدیل شدیم.

وی ادامه داد: ما هر کاری که از ما خواسته بودند را انجام دادیم. اگر به پامپلونا سفر نمی‌کردیم آنها 3 امتیاز بازی را از ما می‌گرفتند ولی به نظرم این اتفاق نباید رخ می‌داد زیرا ما در سفری که داشتیم اصلا امنیت نداشتیم. ما یک سری عروسک خیمه شب بازی نیستیم که همیشه باید فوتبال بازی کنیم.

کورتوا گفت: ما امروز تمام تلاشمان را کردیم ولی باید به این گونه سفرها بیشتر فکر کنیم و راه برگشتمان به خانه فراهم باشد.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.