فوتبال ایران

کشتی فرنگی جام ایوانوویچ- صربستان|نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

کشتی فرنگی جام ایوانوویچ- صربستان|نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان که از فردا (شنبه) و به مدت یک روز به مصاف حریفان خود می روند به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که به صورت دوره ای و با حضور 5 نفر برگزار می شود، پویا دادمرز و محمدهادی شعبانی نمایندگان کشورمان به مصاف ویکتور ودیرینکوف از روسیه، امین صفرشایف از روسیه و سابولیک لوسونچ از صربستان می روند.
در وزن 60 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر و در دو گروه 3 نفره به صورت دوره ای برگزار می شود، امید آرامی در گروه یک به مصاف کایریاکوس زورناتسیدیس از یونان و انور الاخیاروف از روسیه می رود.
در وزن 67 کیلوگرم که 12 کشتی گیر حضور دارند، محمدجواد رضایی با توجه به حاضر نشدن حریف یونانی به دور دوم راه یافت. وی در این دور به مصاف برنده کشتی میان علیرضا نجاتی از کشورمان و جامبولات لوکایف از روسیه می رود.
در وزن 72 کلیوگرم علی ارسلان در دور نخست با گوران سریماچ از صربستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف روبرت فریتچ از مجارستان می رود. در این وزن 9 نفر حضور دارند.
در وزن 77 کیلوگرم که با حضور 7 شرکت کننده و در دو گروه 4 و 3 نفره برگزار می شود، امین کاویانی نژاد به مصاف الکسا ایلیچ از صربستان، سرگئی استپانوف از روسیه و رومن ولاسوف قهرمان جهان و المپیک از روسیه می رود.
در وزن 87 کیلوگرم مهدی ابراهیمی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف دیچکوف از صربستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان دو نماینده مجارستان و مارگاریان از روسیه میرود. در این وزن 13 نفر حضور دارند.
در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی در دور نخست با والدان زیوکوویچ از صربستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان میخایل لاپتی اف و ویتالی شور از روسیه می رود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.