فوتبال جهان

چرا سولسشر رونالدو را تعویض کرد؟

چرا سولسشر رونالدو را تعویض کرد؟

.. شب گذشته منچستریونایتد در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یانگ بویز سوئیس با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا شروعی ناامیدکننده در این رقابت داشته باشد. البته پیش از پایان نیمه اول این مسابقه منچستریونایتد با اخراج بازیکن خود یعنی «ارون وان بیساکا» مواجه شد و 45 دقیقه 10 نفره بازی کرد.

چرا سولسشر رونالدو را تعویض کرد؟
همکاری پرتغالی ؛ رونالدو با پاس برونو تنها گل منچستریونایتد را به ثمر رساند

در دقیقه 72 ، سرمربی منچستریونایتد تصمیم گرفت که هم رونالدو و هم برونو فرناندز را از بازی بیرون بیاورد. اتفاقی که مورد پسند رونالدو واقع نشد و بسیاری عنوان کردند که این بازیکن دوست داشت در زمین بماند.

سولسشر در خصوص این تعویض گفت: 70 دقیقه از بازی گذشته بود و انرژی کم شده بود. آنها هم در بازی شنبه و هم این بازی در ترکیب بودند و برای همین من سعی کردم با آوردن ماتیچ، تجربه خوبی به تیم اضافه کنم و با آوردن لینگارد به تیم سرعت بدهم.

سرمربی منچستریونایتد در خصوص گلزنی دوباره کریستیانو گفت: شما سورپرایز نشدید چون میدانید او یک بازیکن منحصربفرد است. ما به او نیاز داریم و برای همین سعی کردم او را حفظ کنم و به همین دلیل کریس را بیرون آوردم.

چرا سولسشر رونالدو را تعویض کرد؟
چهره عبوس رونالدو پس از تعویض شدن

در دیگر بازی گروهِ منچستریونایتد، شب گذشته آتالانتا و ویارئال به تساوی 2 بر 2 دست یافتند. در این گروه یانگ بویز با 3 امتیاز صدرنشین است و منچستریونایتد در قعرجدول قرار دارد.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.