آموزش خرید از سایتهای خارجی
فوتبال جهان

پیش‌بازی بارسلونا – بیلبائو؛ آبی‌اناری‌ها در 5 مسابقه اخیر یک بار پیروز شده/ گریژمان نیمکت نشین است؟

به گزارش خبرگزاری فارس، امشب در چارچوب دیدار معوقه هفته دوم لالیگا، بارسلونا در سن‌مامس میهمان اتلتیک بیلبائو است. این تیم نیاز دارد برای کم شدن فاصله با صدر جدول در مقابل نماینده باسک به برتری دست یابد.

بیلبائو که جزو کلاسیک‌ترین تیم‌های تاریخ لالیگاست همواره بازی‌های جذابی مقابل بارسلونا ارائه داده است و باید دید شاگردان مارسلینو چه نمایشی مقابل کومان به ثبت خواهند رساند.

اسپورت در گزارش خود مدعی شد که کومان می‌خواهد به مانند دیدار مقابل هوئسکا از سیستم 3-4-4 استفاده و دوباره گریژمان را نیمکت نشین کند. (گزارشی از عدم استفاده کومان از ستاره 135 میلیون یورویی را در اینجا بخوانید)

البته موندو معتقد است که به دلیل عملکرد ضعیف بریت‌ویت مقابل هوئسکا، او نیمکت نشین خواهد شد و ستاره فرانسوی می‌تواند دوباره به ترکیب بازگردد.

کومان به نظر دوباره به دمبله، مسی و پدری در پشت خط تهاجمی بازی خواهد داد و باید دید چه کسی میانه میدان را در دست خواهد گرفت. اسپورت گزارش داده که بوسکتس در ترکیب قرار می‌گیرد ولی موندو از بازگشت پیانیچ به ترکیب اصلی خبر داد.

در خط دفاعی نیز بارسلونا با زوج آراخو و لنگله بازی می‌کند و دست و آلبا فول‌بک‌های کناری کومان محسوب خواهند شد.

بیلبائو در 6 مسابقه اخیر خود به 2 برد، 2 تساوی و 2 باخت دست یافته و آمار 7 گل را به ثبت رسانده است. اما بارسلونا در در 6 جدال اخیر خود باختی را تجربه نکرده و طی 4 برد و 2 تساوی 10 گل به نمایش گذاشته است.

در 5 مسابقه اخیر بین این 2 تیم، بارسلونا تنها به یک برد دست یافته و 2 بار نیز شکست خورده است. تنها پیروزی بارسلونا در 5 بازی اخیر به سال 2020 و تحت هدایت ستین بازمی‌گردد. باید دید آیا کومان می‌تواند مقابل مارسلینو به پیروزی دست یابد یا خیر.

در جدول لالیگا اتلتیکومادرید با 38 امتیاز صدرنشین، رئال مادرید با 2 بازی بیشتر و 36 امتیاز دوم و بارسلونا با یک بازی بیشتر و 28 امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.