پلی لیست اهنگهای ایرانی

پلی لیست بهترین آهنگهای حمید عسکری

گلچین بهترین آهنگ های حمید عسگری

پلی لیست بهترین آهنگهای حمید عسگری

پلی لیست بهترین آهنگهای حمید عسکری

بیوگرافی کوتاه حمید عسکری

حمید عسکری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان 20 مهرماه سال 1357 در آبادان متولد شد.

این خواننده پاپ اصالتا اهل شیراز است اما مادرش در هنگام تولد او در آبادان بود و بنابراین حمید عسکری متولد آبادان است اما چند سال بعد از تولد خانواده او به شهرستان لنجان زرین دشت اصفهان مهاجرت کردند و این خواننده پاپ بزرگ شده این شهر است.

حمید عسکری در خانواده ای شش نفره متولد شد و دو خواهر و یک برادر دارد.

این خواننده پاپ تحصیلاتش را در زمینه مدیریت صنعتی ادامه داد و تا مقطع کارشناسی پیش رفت و به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت در همان دوران دانشجویی به سمت موسیقی رفت.

پلی لیست بهترین آهنگهای حمید عسکری

حمید عسکری علاوه بر علاقه مندی به موسیقی که از دوران کودکی در او وجود داشت به ورزش فوتبال هم علاقه مند بود و در این دوران در اصفهان به محل تمرینات تیم ذوب آهن میرفت و به تماشای آنها می پرداخت.

در دوره ای که ناصر حجازی سرمربی تیم ذوب آهن بود هم حمید عسکری سر تمرینات این تیم حاضر میشد و این خواننده پاپ دوستان فوتبالی زیادی دارد.

حمید عسکری از طرفداران تیم استقلال است و دوستان فوتبالی زیادی در میان استقلالی ها دارد.

حمید عسکری چهار سال بعد از آغاز زندگی مشترک در اولین روز اردیبهشت ماه سال 1395 پدر شد.

حمید عسکری از دوران کودکی به موسیقی علاقه مند بود و حضور جدی در دنیای موسیقی را از دوران دانشجویی و حدود سال 1377 با گروه موسیقی مهرگان آغاز کرد اما چند سال بعد در سال 1382 از این گروه جدا شد و به آهنگسازی برای خواننده های دیگر پرداخت.

صدای حمید عسکری در سالهای ابتدایی فعالیتش و آن زمان که آلبوم او تازه به بازار آمده بود با صدای شادمهر عقیلی خواننده مهاجرت کرده کشورمان اشتباه گرفته شد و خیلی ها با استفاده از نام این خواننده لس آنجلسی آلبوم حمید عسکری را فروختند.

حمید عسکری بهمن ماه سال 85 اولین آلبوم رسمی خود را با نام کما روانه بازار موسیقی کرد و با استقبال بی نظیری از سوی مردم مواجه شد و عنوان پرفروش ترین آلبوم سال را از آن خود کرد.

حمید عسکری قبل از انتشار رسمی این آلبوم، دو آلبوم دیگر به نام های پرنده و دلبریده را هم منتشر کرده بود اما کما اولین آلبوم رسمی او محسوب میشود.

حمید عسکری تابحال کنسرت های زیادی در ایران و خارج از کشور برگزار کرده است و در شهرهای لس آنجلس، نیویورک، سن خوزه، واشینگتن، تورنتو و دالاس روی صحنه رفته و مورد استقبال ایرانیان مقیم این شهرها قرار گرفته است.

 

پلی لیست بهترین آهنگهای حسین توکلی دانلود اهنگ ترکی یازا یازا حسرتیم یازا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *