فوتبال ایران

پرسپولیس زلزله!

پرسپولیس زلزله!

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16 امروز (پنجشنبه) با دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران، در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که این مسابقه با برتری 5 بر یک پرسپولیس به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، سینا اسدبیگی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی (40 – وحدت هنانوف)، محمد عمری و وحید امیری

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، اکبر صادقی، ایوب کلانتری، علی شجاعی، حامد شیری، صابر حردانی، سید علیرضا ابراهیمی، سید احمد موسوی، رضا جعفری، محمد شریفی و عبدالکریم اسلامی.

دقیقه 6: پاس بلند از قلب دفاع پرسپولیس به وحید امیری رسید. امیری توپ را برای عمری ارسال کرد که به دست علیرضا ابراهیمی خورد و صفایی به نشانه پنالتی در سوت خود دمید. گئورگی گولسیانی در ادامه ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد.

دقیقه 10: نساجی در فاصله‌ای دور از دروازه پرسپولیس صاحب ضربه‌ای ایستگاهی شد. ایوب کلانتری شوتی پُرقدرت به توپ زد که این توپ پس از برخورد به سر امیری وارد دروازه پرسپولیس شد.

دقیقه 11: دانیال اسماعیلی‌فر شوت سرکش احمد موسوی را از دروازه پرسپولیس بیرون کشید.

دقیقه 21: علیرضا حقیقی در پاس دادن به ابراهیمی مرتکب اشتباه شد تا عمری صاحب توپ شود. او نیز قدر این موقعیت را دانست و گل دوم سرخپوشان را به ثمر رساند.

دقیقه 25: پاس رو به عقب پورعلی‌گنجی با اشتباه بیرانوند، در آستانه رسیدن به خط دروازه سرخپوشان بود که سنگربان پرسپولیس با حرکتی زیبا، دروازه تیمش را نجات داد و مانع رسیدن توپ به عبدالکریم اسلامی شد.

دقیقه 29: ضربه پای چپ ترابی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان نساجی، با واکنش زیبای حقیقی بلوکه شد.

دقیقه 33: ضربه بلند علیرضا بیرانوند، در زمین نساجی نصیب سعید صادقی شد. او پاس زیبا و تک‌ضربی برای عمری ارسال کرد که این مهاجم پس از دریبل حقیقی، زننده گل دوم خودش و گل سوم پرسپولیس بود.

دقیقه 34: ایوب کلانتری به‌خاطر خطای شدید روی اسدبیگی، با کارت زرد داور مسابقه روبه‌رو شد.

دقیقه 40: ترابی پس از اینکه چند متر را با توپ جلو آمد، دروازه نساجی را هدف گرفت که ضربه او با فاصله کمی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه 51: ضربه وحید امیری در موقعیت تک به تک به تیرک دروازه خورد و سپس وحدت حنانوف توپ را روی دروازه فرستاد که علیرضا حقیقی به شکلی عجیب توپ را دفع کرد تا دانیال اسماعیلی فر گل سوم را بزند.

دقیقه 54: پاس در عمق مهدی ترابی در غیاب مدافعان نساجی به دانیال اسماعیلی فر رسید و در حالی که حقیقی هم برای لحظه ای زمین خورد، دانیال ضربه نهایی را زد و تیمش را به گل پنجم رساند.

دقیقه 76: ارسال روی دروازه پرسپولیس و ضربه سر، در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 1+90: شوت ایوب کلانتری با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *