فوتبال جهان

پاری سن ژرمن توپ را به زمین مادرید انداخت/منتظر پیشنهاد بالاتر رئال برای ام باپه هستیم

پاری سن ژرمن توپ را به زمین مادرید انداخت/منتظر پیشنهاد بالاتر رئال برای ام باپه هستیم

.. لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن در مصاحبه ای با برخی رسانه ها پیشنهاد 160 میلیون یورویی رئال مادرید به تیم پاریسی برای انتقال کیلیان ام باپه را تایید کرد.

این مدیر ورزشی برزیلی اظهار داشت: این پیشنهاد روی میز ما قرار گرفته است اما ما به صورت شفاهی به رئال مادرید گفتیم که با این مبلغ این انتقال صورت نخواهد گرفت. این مبلغ دور از انتظار ما است و ارزش کافی را ندارد. (پاری سن ژرمن باید بخشی از این مبلغ را به عنوان بدهی (35 میلیون یورو) به موناکو تیم سابق ام باپه بپردازد.)

با این شرایط مدیر ورزشی پی اس جی توپ را به زمین رئال مادرید انداخته است و به نوعی در انتظار پیشنهاد بالاتر تیم مادریدی هستند.

لئوناردو همچنین اعلام کرد که ام باپه می تواند اولویت باشگاه در فصل های آینده باشد.

وی در ادامه افزود: در این باره هم البته ما نمی توانیم مقابل خواسته بازیکنان بایستیم و اگر بازیکنی بخواهد برود باید با شرایط ما از تیم خارج شود. با این وجود موضع باشگاه همواره حفظ و تمدید قرارداد کیلیان بوده است.

لئوناردو در ادامه به انتقاد از باشگاه رئال هم پرداخت و گفت: دو سال است که رئال مادرید در بحث نقل و انتقال بازیکن، رفتار محترمانه ای ندارد و این نادرست و غیرقانونی است. شما حق ندارید با یک بازیکن به طور مستقیم تماس بگیرد و این غیرقابل قبول است.

در ادامه لئوناردو خاطرنشان کرد که کیلیان همواره قول داده است که هرگز به صورت بازیکن آزاد به باشگاه دیگری نخواهد رفت و با این شرایط نمی توانیم خوشحال باشیم.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.