آموزش خرید از سایتهای خارجی
اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

نوری: چهارمی حقمان است/ حاتمی: 10گل می‌زنم که نوری فوتبال را کنار بگذارد!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد نوری پس از پیروزی پیکان مقابل نساجی در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: خداراشکر شرایط تیم خوب است. آمدیم کمک کنیم و کمکمان هم مثبت بوده، تیم ما خیلی خوب است. به مجموعه پیکان تبریک می‌گویم. چهارمی حقمان است و تلاش می‌کنیم به رده‌های بالاتر هم برسیم.

وی ادامه داد: تمام هدفمان این است که بالای جدول باشیم. پیکان در چندسال اخیر شرایط خوبی نداشته اما با آمدن اکبر محمدی و مهدی تارتار، تیم شکل ورزشی و حرفه‌ای گرفته و تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم که بازی به بازی بهتر شویم.

به گزارش فارس، فرزاد حاتمی مهاجم پیکان نیز پس از این پیروزی تیمش و در مورد اینکه کم کم به تعویض طلایی تارتار تبدیل می شود، گفت: خداراشکر توانستیم برنده بازی باشیم. به لطف حضور بازیکنان بزرگی مانند محمد نوری که واقعا حجت کاپیتانی را برای بازیکنان تمام کرده و همه از بودنش او لذت می‌برند. بچه‌ها همه تاکتیک پذیر هستند و حرف‌های تارتار را به سرانجام  می‌رسانند. به بالای جدول رسیدیم و لذتش برای بچه‌ها است. از اکبرمحمدی و دوستانش تشکر می‌کنم که واقعا کمک می‌کنند تیم در بالای جدول بماند.

مهاجم پیکان در مورد اینکه آیا در فصل جاری می تواند حداقل 10 گل بزند، گفت: اگر محمد نوری فوتبال را کنار می گذارد، 10 گل می‌زنم که این کار را انجام بدهد! امیدوارم به امیدخدا بتوانم 10گل بزنم.

انتهای پیام/


دانلود قسمت 4 سریال قورباغه دانلود سریال قورباغه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.