فوتبال ایران

نوازی: امیدوارم فصل جدید برای پدیده تصمیمات جدی‌تری گرفته شود

نوازی: امیدوارم فصل جدید برای پدیده تصمیمات جدی‌تری گرفته شود

محمد نوازی در خصوص تورنومنت سه جانبه مشهد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: ما در این دو دیدار دوستانه به دنبال شبیه‌سازی بازی‌های لیگ هستیم و برد و باخت چندان برایمان اهمیت ندارد.

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان، با بیان اینکه چیزی که تحت عنوان تورنمنت برای این سه بازی دوستانه در فضای مجازی بیان می‌شود اشتباه است، گفت: در این رقابت‌ها تنها سه تیم حضور دارند و عنوان تورنمنت را برای رقابت میان سه تیم استفاده نمی‌کنند. در عین حال، این سه بازی دوستانه، یک فرصت دورهمی برای شناخت شرایط تیمی و بازیکنانی است که فرصت حضور در ترکیب اصلی تیم‌ها را نداشته‌اند.

وی افزود: در این بازی‌های دوستانه همه تیم‌ها به دنبال کسب آرامش وهدف خود هستند و برای مثال تیم پدیده، توانست در بازی اول به چندین بازیکن جدید و امید فرصت دهد خود را برای دومین بار محک بزنند.

نوازی درخصوص شکست تیم پدیده در بازی اول مقابل گل‌گهر ادامه داد: هدف اصلی ما شناخت بازیکنان جدید و ارزیابی کلی تیم است تا بتوانیم تاکتیک‌ها واهدافی که داریم را دنبال کنیم. در بازی تدارکاتی برد و باخت مهم نیست و شبیه‌سازی بازی‌های رسمی از اهمیت بالاتری برخوردار است. متاسفانه با وجود اینکه مشهد شهر بزرگی است، تیم دیگری برای برپایی بازی دوستانه جدی وجود ندارد و باید از این چنین فرصت‌هایی به خوبی استفاده کرد.

مربیث پدیده خراسان درباره آخرین وضعیت تیم هم اظهار کرد: از زمانی که باشگاه از مالک قبلی گرفته شده مسئولان شهری از جمله شهردار، استاندار و هیئت فوتبال مساعدت بسیاری دارند تا تیم پدیده در ادامه مسیر موفق باشد.

وی همچنین عنوان کرد: امیدواریم تا پایان فصل، مردم و مسئولان حامی تیم را دلگرم کنند تا با کسب نتیجه قابل قبول، برای سال جدید تصمیم جدی‌تری گرفته شود.

.۷۰۰۶۶


خبر365 khabar365.net

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.