فوتبال ایران

نصرتی 2 جلسه محروم و جریمه نقدی شد/محرومیت زارع به خاطر مصاحبه تند علیه فدراسیون

نصرتی 2 جلسه محروم و جریمه نقدی شد/محرومیت زارع به خاطر مصاحبه تند علیه فدراسیون

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از  سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های پارس جنوبی جم و آرمان گستر سیرجان برگزار و از سوی محمد نصرتی، سرمربی تیم پارس جنوبی جم تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور پس از اتمام مسابقه رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

ایمان نصرتی از عوامل منتسب به تیم پارس جنوبی به دلیل عدم اجرای رای صادره مبنی بر محرومیت از ورود به ورزشگاه و ارتکاب تخلف در این مسابقه و اهانت به داور، به مدت 2 ماه دیگر از ورود به استادیوم های ورزشی محروم است و باید 60 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

تیم پارس جنوبی جم نیز به دلیل عدم نظارت در رفتار ایمان نصرتی و تکرار تخلف برای سومین مرتبه توسط نامبرده، به برگزاری یک دیدار خارج از خانه ( شهر جم) به عنوان میزبان با نظر سازمان لیگ و پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این رای قابل تجدید نظر است.

*دیدار تیم های ملوان و خیبر خرم آباد برگزار و از سوی مازیار زارع، سرمربی تیم منتسب به ملوان انزلی تخلفاتی مبنی بر نشر اکاذیب، توهین و افترا نسبت به مقامات فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال صورت گرفته که در خور صدور قرار دستور موقت بوده و تا اطلاع ثانوی از تمامی مسابقات معلق و محروم است.

.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.