فوتبال جهان

ناگلس مان درباره تیم همکارانش در مونیخ تصمیم می گیرد

ناگلس مان درباره تیم همکارانش در مونیخ تصمیم می گیرد

یولیان ناگلس مان که 2 روز قبل با باشگاه بایرن مونیخ قرارداد همکاری برای مدت 5 سال بست، در روزهای آینده فرصت خواهد داشت دستیارانش را در تیم مونیخی مشخص کند.

ناگلس مان 33 ساله که تا پایان فصل زمام امور آر.ب لایپزیگ را در اختیار خواهدداشت و سپس ابتدای تابستان همکاری با بایرن مونیخ را شروع می کند، قصد ندارد از کادر مربیان و بازیکنان لایپزیگ، کسی را با خود به مونیخ ببرد.

از سوی دیگر با خروج هانس دیتر فلیک، از سرمربیگری بایرن، موضوع ماندن و ادامه همکاری دستیارانش در تیم مونیخی به عنوان همکاران آینده ناگلس مان مشخص نیست.

کیکر، نشریه ورزشی معتبر آلمان ها امروز نوشت دانی رول، دستیار شماره یک فلیک با بایرن تا 2023 قرارداد دارد اما هنوز مشخص نیست آیا ناگلس مان او را در تیم همکارانش می پذیرد یا خیر.

از طرفی هولگر برویش، مربی بدنسازی سرخ‌پوشان با باشگاه قراردادی بلند مدت دارد و اکنون منتظر است تا در پایان فصل در فرصتی مناسب با ناگلس مان برای همکاری گفت وگو کند.

نشریه آلمانی همچنین در این ارتباط عنوان کرد با انتخاب احتمالی فلیک در تیم ملی آلمان، میروسلاو کلوزه، دستیار شماره 2 او در بایرن، احتمالا در جمع ملی پوشان مشغول به کار خواهد شد.

—ش


تبلیغات در باارزش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.