آموزش خرید از سایتهای خارجی
اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

مهدی: امیدواریم هواداران را در زمان مقرر پای تلویزیون‌ها ببینیم/در مورد دوپینگ گروه پزشکی باید صحبت کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سهیل مهدی در خصوص برگزاری دربی 94 اظهار داشت: خوشحالیم در خدمت دو تیم قدیمی هستیم. از نظر برگزاری برای ما فرقی نمی‌کند. میزبان و در خدمت دو تیم هستیم. امیدواریم بازی خوبی بگرزار شود و هواداران لذت ببرند و شرایطی شود که آن ها را زودتر روی سکوها بینیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد برنامه‌هایی که برای بازی فردا در نظر دارند، گفت: در دوبخش وظایف را تقسیم کردیم. یک بخش مسئولیت اجتماعی است که در ابعاد فرهنگی همکار خوب من حجت الله بهمنی برنامه های خوبی را در نظر گرفته است. و بحث تقدیر از شهدا است و فضایی که باید ارادت خودمان را به این عزیزان نشان بدهیم که جزئیاتش این موضوع را خودش اعلام می‌کند.

وی ادامه داد: در مورد بحث فنی هم سعی می‌کنیم در زمان مقرر هواداران را پای تلویزیون ببینیم و بازی خوبی باشد. پروتکل‌ها حتما رعایت می‌شوند و تیم ها هم در این زمینه مطمئنیم با ما همکاری می‌کنند.

مهدی در مورد شایعات مبنی بر دوپینگ بازیکن استقلال عنوان کرد: در مورد این بحث باید گروه پزشکی ما صحبت کند. تست دوپینگ هیچ وقت قبل از بازی اعلام نمی‌شود. حتی خود ما نمی‌دانیم در روز بازی چه اتفاقی در مورد دوپینگ انجام می‌شود و این موضوع کاملا محرمانه است. اگر عزیزان صلاح بدانند حضور پیدا کنند ما هم در خلال بازی متوجه می‌شویم. این روال قانونی بازی در زمینه دوپینگ است و اگر هم اتفاق بیفتد، اتفاق جدیدی نیست. در تمام مسابقات اتفاق افتاده و دربی هم یکی از بازی‌های ما است.

وی در خصوص زمان برگزاری بازی‌های معوقه به خاطر برنامه تیم ملی گفت: برنامه آن را بعد از دربی اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام/

 


دانلود قسمت 4 سریال قورباغه دانلود سریال قورباغه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.