خانه / اخبار / مسئولین اجازه ندهند که همزمان با دشمن عده‌ای در داخل به مردم فشار مضاعف وارد کنند

مسئولین اجازه ندهند که همزمان با دشمن عده‌ای در داخل به مردم فشار مضاعف وارد کنند

نماینده مردم کهنوج در مجلس گفت: آنچه باید بیشتر از همه چیز برای مسئولین باید اهمیت داشته باشد رضایتمندی مردم است و نباید اجازه دهند در شرایطی که دشمن از بیرون فشار می‌آورند عده‌ای هم برای اعمال فشار به مردم دست به کار شوند.

مسئولین اجازه ندهند که همزمان با دشمن عده‌ای در داخل به مردم  فشار مضاعف وارد کنند

احمد حمزه نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به گرانی‌ها در بازار گفت: در شرایط فعلی آنچه که باید برای مسئولین نظام از همه مهمتر باشد موضوع رضایتمندی مردم است و اینکه اجازه ندهیم در شرایطی که دشمن از بیرون به مردم ما فشار وارد می‌کند عده‌ای هم در داخل کشور برای افزایش فشار به مردم دست‌به کار شوند.

وی افزود: یکی از جاهایی که قطعاً می‌تواند باعث فشار به مردم و ناراحتی آنها گردد در بحث بازار است که این متأسفانه گرانی افسار گسیخته و بدون هیچ نظارت و کنترلی باعث شده تا بازار دچار نوسانات روزانه شود که بعضاً این نوسانات حتی به صورت ساعتی است.

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: امیدواریم که وزارت صنعت، معدن و تجارت بتواند زمینه‌بخش فعال‌تری را بر عهده بگیرد و با نظارتی که از تولید تا سطح خرده فروشی اعمال می‌کند مانع از قیمت‌ها دچار نوسان شود و اسباب نارضایتی مردم را برای نظام فراهم کند.

حمزه خاطرنشان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت هم عنوان می‌کند که با کمبود نیرو مواجه است با همین امکانات موجود همانطور که در گذشته نظارت بر بازار امکان‌پدیر بوده الان هم امکان‌پذیر است حتی با الکترونیکی شدن بخش‌ها و سامانه‌ها نباید نظارت کار سخت و پیچیده‌ای باشد.

وی در پایان گفت: اگر عزم و همتی وجود داشته باشد مسئولین وزارت صنعت می‌توانند با گرانی‌ها و نوسانات قیمت مقابله کنند و این کار نشدنی‌ای نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.