فوتبال ایران

مربی فولاد: موقعیت طلایی ما به ثمر نرسید/ در این مسابقات داوری به ضرر تیم‌های ایرانی است

مربی فولاد: موقعیت طلایی ما به ثمر نرسید/ در این مسابقات داوری به ضرر تیم‌های ایرانی است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یوسو سسما در نشست خبری پس از شکست فولاد مقابل السد در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در ابتدا برد را به تیم السد تبریک می‌گویم و برای آن‌ها در فینال جام‌حذفی قطر آرزوی موفقیت می‌کنم. می‌دانستیم که بازی سختی داریم و این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و طبعا مالکیت توپ برای آن‌هاست. با این حال هیچ موقعیت خطرناکی را در نیمه اول خلق نکردند و این ما بودیم که شانس بیشتری برای گلزنی داشتیم.

مربی فولاد تصریح کرد: در نیمه دوم تیم السد در یک کار ترکیبی موفق شد گلزنی کند و یک دقیقه بعد از گل حریف، ما موقعیت طلایی داشتیم که متاسفانه به ثمر نرسید. در ادامه تمام سعی خودمان را انجام دادیم و در یک موقعیت هم با بدشانسی توپ ما به تیرک دروازه خورد. همه بازیکنان با تمام وجود در زمین حاضر شدند و از این بابت از آن‌ها ممنون هستم.

وی با اشاره به اشتباهات داوری گفت: در دو بازی قبل اشتباهات داوری به ضرر ما تمام شد و این بازی نیز همینگونه بود. فکر می‌کنم باید داور بازیکن شماره ۲ السد را اخراج می‌کرد و نباید یازده نفر در میدان ادامه می‌دادند. یک پنالتی نیز به سود ما اتفاق افتاد که متاسفانه داور چشمانش را روی آن بست. اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که در این مسابقات داوری به ضرر تیم‌های ایرانی است و نمی‌دانیم که باید با این موضوع چگونه بجنگیم.

سسما افزود: ما در برابر تیم فوق العاده السد مقاومت کردیم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. بازیکنان می‌توانند سرشان را بالا بگیرند چون هرچه در توان داشتند را در زمین پیاده کردند. هنوز مسابقات تمام نشده و یک دیدار دیگر داریم و به هیچ وجه تسلیم نخواهیم شد. هدف ما این است که با سربلندی کامل مسابقات را ترک کنیم.

.


تبلیغات در باارزش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.