اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

مدیرعامل مس رفسنجان: متمول‌ها به سرمربی ما پیشنهاد سرسام آور داده‌اند

 مجید زیندینی با تمجید از عملکرد کادرفنی و بازیکنان مس در نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم همه ایران از عملکرد درخشان تیم ما آن هم در اولین فصل حضور در لیگ برتر سورپرایز شده‌اند اما ما از روز اول به محمد ربیعی، کادرش و تیمی که با  افکار او بسته شده ایمان داشتیم.

وی افزود: ربیعی فصل گذشته هم در شرایطی که هیچ کس انتظارش را نداشت، تیم را لیگ برتری کرد. او امسال بازهم کاری را انجام داده که هیچکس تصورش را هم نمی‌کرد. نام ربیعی در تاریخ فوتبال شهر رفسنجان جاودانه است و محبوبیتی که او در میان مردم رفسنجان دارد، قابل توصیف نیست. در این شرایط هیچ توجیهی ندارد که ما این مربی جوان، موفق و آینده‌دار را از دست بدهیم.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان تصریح کرد: خبر دارم که در روزهای اخیر برخی از باشگاه‌های متمول لیگ برتری با پیشنهاداتی سرسام‌آور از سرمربی ما درخواست حضور در تیم‌هایشان را داشته‌اند اما از همین جا اعلام می‌کنم ایشان سرمربی ماست و به لطف خدا سرمربی ما هم می‌ماند. شخصا رابطه بسیار دوستانه‌ و برادرانه‌ای با ربیعی دارم و هرکاری لازم باشد برای حفظ او در باشگاه مس رفسنجان انجام خواهم داد چون می‌دانم ادامه حضور او در این باشگاه می‌تواند چه اتفاقات بزرگی را برای شهر رفسنجان رقم بزند.

زیندینی گفت: دکتر سعدمحمدی، مدیرعامل صنایع ملی مس ایران به بنده دستور ویژه داده‌ که هرچه سریع‌تر قرارداد محمد ربیعی تمدید شود. من هم پیشنهاد تمدید را به ایشان داده‌ام و منتظر پاسخ ایشان هستم. قطع به یقین ربیعی را در رفسنجان نگه خواهم داشت و او سرمربی مس رفسنجان در لیگ بیست و یکم خواهد بود.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.