اخبار کسب و کارها

لقب معروف ترین ماشین های آفرود چیه؟! + معرفی نام مستعار 12 خودرو

لقب معروف ترین ماشین های آفرود چیه؟! + معرفی نام مستعار 12 خودرو - تصویر 1

لقب ماشین های آفرود

لقب ها در دنیای ماشین های آفرود ، فراتر از نام های ساده هستند. آنها داستان ها، خاطرات و تجربیات را در خود جای داده اند و به نوعی، هویت و شخصیت هر خودرو را به نمایش می گذارند. هر لقب حكايتی از توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد یک خودرو را روایت می کند.

لقب ها نه تنها هویت و شخصیت ماشین های آفرود را به نمایش می گذارند، بلکه بیانگر نوع نگاه و تعلق خاطر رانندگان به این خودروها هستند. در این مطلب از کار مگز ، به بررسی و تحلیل لقب های رایج در دنیای ماشین های آفرود خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا به زوایای پنهان این نام ها و داستان های جذاب آنها پی ببریم.

1.تویوتا هایلوکس = گرگ

تویوتا هایلوکس به دلیل چالاکی، سرعت و قدرت در رانندگی آفرود به “گرگ” معروف شده است. موتور قدرتمند، سیستم تعلیق قوی، ارتفاع مناسب، قابلیت اطمینان بالا و ظاهر خشن و جسورانه این خودرو، همگی به القا حس قدرت و چالاکی آن کمک می کنند.

لقب معروف ترین ماشین های آفرود چیه؟! + معرفی نام مستعار 12 خودرو - تصویر 2

لقب ماشین هایلوکس آفرودی

2. تویوتا لندکروز سری 70 = سردار

تویوتا لندکروز سری 70 به دلیل قدرت، قابلیت اطمینان و سابقه طولانی در ناوگان دولتی و نظامی به “سردار” معروف شده است. این خودرو به موتور قدرتمندی مجهز است، به ندرت دچار نقص فنی می شود و در طول سال ها خود را به عنوان یک خودروی قابل اعتماد در شرایط سخت و خطرناک ثابت کرده است. ظاهر با ابهت این خودرو نیز حس قدرت و اقتدار را القا می کند.

3. نیسان پاترول – سامورایی

نیسان پاترول به دلیل قدرت، شجاعت و قابلیت اطمینان در شرایط سخت به “سامورایی” معروف شده است. سامورایی ها جنگجویان باهوش و ماهری بودند که به خاطر شجاعت و تعهدشان به وظیفه شان مشهور بودند. نیسان پاترول نیز به همین ترتیب، به عنوان یک خودروی قدرتمند و قابل اعتماد شناخته می شود که می تواند در سخت ترین شرایط رانندگی کند. ظاهر با ابهت و خشن این خودرو نیز حس قدرت و شجاعت را القا می کند.

4.تویوتا لندکروز سری 100 = حضرت

لندکروز سری 100 به دلیل کیفیت ساخت بالا، استحکام و قابلیت اطمینان به “حضرت” معروف شده است. این خودرو به راحتی در سخت ترین شرایط رانندگی می کند و به ندرت دچار نقص فنی می شود. علاوه بر این، لندکروز سری 100 در زمان خود، یکی از لوکس ترین شاسی بلندهای بازار بود و از امکانات رفاهی و آپشن های زیادی برخوردار بود. لازم به ذکر است که این خودرو یک خودروی 7 نفره جذاب است و خوب است بدانید که امسال ایران خودرو اولین خودرو هفت نفره خود ، هایما 7x را عرضه کرد که با استقبال خوبی مواجه شد.

5. نیسان رونیز = خرس

نیسان رونیز به دلیل قدرت، شجاعت و قابلیت اطمینان در شرایط سخت به “خرس” معروف شده است.خرس ها حیواناتی قدرتمند، شجاع و با ابهت هستند که به خاطر توانایی خود در زنده ماندن در شرایط سخت مشهور هستند. نیسان رونیز نیز به همین ترتیب، به عنوان یک خودروی قدرتمند و قابل اعتماد شناخته می شود که می تواند در سخت ترین شرایط رانندگی کند.

6. نیسان سوپر سافاری = پادشاه

نیسان سوپر سافاری به دلیل قدرت، قابلیت اطمینان و سابقه طولانی در آفرود به “پادشاه” معروف شده است. این خودرو به موتور قدرتمندی مجهز است، به ندرت دچار نقص فنی می شود و در طول سال ها خود را به عنوان یک خودروی قابل اعتماد در آفرود ثابت کرده است. علاوه بر این، نیسان سوپر سافاری در ایران سابقه طولانی در ناوگان دولتی و نظامی دارد و به عنوان یک خودروی قدرتمند و قابل اعتماد شناخته می شود. ظاهر با ابهت این خودرو نیز حس سلطه و پادشاهی را القا می کند.

7. نیسان پیکاپ = سلطان

نیسان پیکاپ به دلیل قدرت، قابلیت اطمینان، سابقه طولانی و محبوبیت در ایران به “سلطان” معروف شده است. این خودرو به راحتی می تواند از مسیرهای صعب العبور و ناهموار عبور کند، بارهای سنگین را حمل کند و در شرایط سخت آب و هوایی به ندرت دچار نقص فنی می شود. این خودرو از سال 1350 در ایران تولید می شود و در طول سال ها به عنوان یک خودروی قدرتمند، قابل اعتماد و محبوب شناخته شده است. ظاهر با ابهت و خشن این خودرو نیز حس قدرت و اقتدار را القا می کند.

8. بلیزر = غول کش

بلیزر به دلیل قدرت، شجاعت و سابقه طولانی در شکست دادن دشمنان به “غول کش” معروف شده است. این خودرو به موتور قدرتمندی مجهز است، به ندرت در میدان نبرد شکست می خورد و در طول سال ها خود را به عنوان یک خودروی قابل اعتماد در شرایط سخت و خطرناک ثابت کرده است.

لقب معروف ترین ماشین های آفرود چیه؟! + معرفی نام مستعار 12 خودرو - تصویر 3

لقب ماشین بلیزر آفرودی

9. تویوتا پرادو = پاگنده

تویوتا پرادو به دلیل رینگ ها و لاستیک های بزرگ، ارتفاع زیاد از سطح زمین، قدرت و گشتاور بالا و قابلیت های آفرود قوی به “پا گنده” معروف شده است. این رینگ ها و لاستیک ها به پرادو کمک می کنند تا از موانع عبور کند و در شرایط سخت رانندگی کند. علاوه بر این، ارتفاع زیاد به پرادو کمک می کند تا از آب عبور کند و در مسیرهای ناهموار رانندگی کند. لقب “پا گنده” به نوعی نشان دهنده قدرت و قابلیت های تویوتا پرادو در رانندگی در شرایط سخت است

10. موسو = کرگدن

موسو به دلیل قدرت، شجاعت، ظاهر خشن و سابقه طولانی در پیمایش مسیرهای سخت به “کرگدن” معروف شده است. این خودرو به موتور قدرتمندی مجهز است، به ندرت در مسیرهای سخت و ناهموار متوقف می شود و در طول سال ها خود را به عنوان یک خودروی قابل اعتماد در شرایط سخت ثابت کرده است.

11. لندرور = ژنرال

لندرور به خاطر قدرتش، سابقه درخشانش و ظاهرش که حسابی ابهت داره، به ژنرال معروف شده. این ماشین یه موتور وحشی داره که هرجایی رو میتونه برات فتح کنه! توی سخت ترین شرایط هم کم نمیاره و مثل یه سرباز وفادار، همیشه کنارت هست.

12. اف جی کروزر = جان سخت

اف جی کروزر به دلیل قدرت، قابلیت اطمینان، شجاعت و سابقه طولانی در شرایط سخت به “جان سخت” معروف شده است. این خودرو به موتور قدرتمندی مجهز است، به ندرت دچار نقص فنی می شود و در طول سال ها خود را به عنوان یک خودروی قابل اعتماد در شرایط سخت و خطرناک ثابت کرده است.

لقب معروف ترین ماشین های آفرود چیه؟! + معرفی نام مستعار 12 خودرو - تصویر 4

لقب ماشین اف جی کروز آفرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *