ارز دیجیتال

قیمت چیلیز CHZ همین الان چقدر است؟

قیمت چیلیز CHZ همین الان چقدر است؟

Chiliz، اولین صرافی ورزشی توکن شده در جهان، به عنوان ارائه‌دهنده فین‌تک بلاک چین پیشرو در جهان برای ورزش و سرگرمی توصیف می‌شود. پلتفرم Chiliz توسط توکن Chiliz (CHZ) طراحی شده است.

Socios.com محصول مصرف کننده Chiliz و مرکزی برای طرفداران برای خرید حق رای نمادین برای تیم های مورد علاقه خود است. Socios.com بسیاری از باشگاه‌های فوتبال و تیم‌های ورزشی الکترونیکی جهان را شامل می‌شود، از جمله  بارسلونا، یوونتوس، پاریسن ژرمن، اتلتیکومادرید، رم و گالاتاسرای . Socios.com به تیم‌های ورزشی اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتالی را که به عنوان Fan Tokens شناخته می‌شوند، در بلاک چین Chiliz از طریق پیشنهادات Fan Token منتشر کنند. هر تیمی که در پلتفرم Socios.com فعالیت می‌کند، سازمان نیمه مستقل خود را اجرا می‌کند و قوانینی را برای نظرسنجی از دارندگان فن توکن در مورد هر تصمیم مرتبط با تیم اجرا می‌کند. این سازمان‌های نیمه مستقل از قراردادهای هوشمندی تشکیل شده‌اند که در Socios.com اجرا می‌شوند و با اطمینان از اینکه فقط دارندگان فن توکن می‌توانند مشارکت داشته باشند و متناسب با تعداد فان توکن‌هایی که دارند، بر آن تأثیر بگذارند، یکپارچگی را تضمین می‌کنند.

در دسامبر 2020، Chiliz با Binance شریک شد. با بایننس لانچپول، کاربران می‌توانند در ازای شرط‌بندی توکن‌های مختلف، پاداش‌های توکن جدیدی دریافت کنند. اولین شرکای Socios.com که از بایننس لانچپول بهره بردند، پاریسن ژرمن (PSG) و یوونتوس (JUV) بود .

در 18 ژانویه 2021، چیلیز با A.C. Milan شریک شد تا ACM Fan Token را راه اندازی کند. اضافه شدن آث میلان تعداد سازمان های ورزشی در بلاک چین چیلیز را به 20 سازمان رساند.

از سال 2023، Chiliz به بیش از 170 سازمان ورزشی بزرگ فرصت‌های جدیدی برای ارتباط با پایگاه‌های هواداران جهانی خود در برنامه تعامل با طرفداران ارائه می‌کند. Chiliz اکوسیستم خود را در سال 2023 با راه اندازی Chiliz Chain به روی مخاطبان بسیار گسترده تری باز کرد. Chiliz Chain قصد دارد به پذیرش بیشتر فناوری بلاک چین در ورزش و سرگرمی برای ساخت توکن‌های فن ، NFT و سایر دارایی‌های دیجیتال بپردازد.قیمت چیلیز CHZ همین الان چقدر است؟

 


قیمت لحظه ای کوانت QNT و چارت

قیمت لحظه ای ایپ کوین APE و نمودار

قیمت لحظه ای پپه pepe در بازار امریکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *