ارز دیجیتال

قیمت سینتتیکس SNX همین الان چند تتر است؟

قیمت سینتتیکس SNX همین الان چند تتر است؟

Synthetix در اواخر سال 2017، در ابتدا با نام Havven راه اندازی شد. این شرکت توسط کین وارویک، که مقر آن در سیدنی استرالیا است، تاسیس شد. این دارایی‌های مصنوعی توسط نماد شبکه Synthetix (SNX) وثیقه می‌شوند، که اجازه صدور دارایی‌های مصنوعی (Synths) را در صورت قفل شدن در قرارداد می‌دهد.قیمت سینتتیکس SNX همین الان چند تتر است؟

در 12 نوامبر 2020، Synthetix به کاربران امکان داد و ستد قراردادهای آتی نفت برنت را در پلتفرم خود ارائه کرد. این امر با استخراج داده‌های سندیکایی از صرافی بین قاره‌ای (از طریق Chainlink برای مقدار نامشخص) و تغذیه داده‌ها از طریق نشانه نفت مصنوعی جدید (نماد علامت sOIL) به دست آمد.

Synth ها توکن هایی هستند که در بلاک چین اتریوم به دارایی هایی مانند طلا، بیت کوین، دلار آمریکا، TESLA و AAPL دسترسی دارند. هدف پروتکل Synthetix فعال کردن انواع ویژگی های معاملاتی از جمله گزینه های باینری، آتی و غیره است.Synths می‌تواند قیمت دارایی پایه را ردیابی کند و به دارندگان اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به نگه‌داشتن دارایی‌های پایه خود یا اعتماد به نگهبان، در معرض کلاس‌های دارایی مختلف در اتریوم قرار بگیرند. Synths توسط Synthetix Network Token (SNX) پشتیبانی می‌شود که با نسبت 750% به عنوان وثیقه در اختیار قرار می‌گیرد.قیمت فلو FLOW همین الان

قیمت یرن فایننس YFI همین الان به تتر

قیمت لحظه ای پپه pepe در بازار امریکا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *