ارز دیجیتال

قیمت استپن GMT همین الان چقدر است؟

قیمت استپن GMT همین الان چقدر است؟

در اپلیکیشن استپن کاربران می‌توانند به انجام بازی‌های درآمدزا بپردازند یا صرفاً با دویدن اقدام به کسب درآمد کنند. ارز GMT توکن اصلی پلتفرم استپن بوده و عرضه کل آن 6 میلیارد واحد تعیین شده است. کاربران با استفاده از ارز GMT می‌توانند سطح خود را ارتقا و نام NFT کفش‌های ورزشی خود را به نام دلخواه خود تغییر دهند. پرداخت پاداش‌ها و دسترسی به محتوای پریمیوم اپلیکیشن استپن نیز از طریق ارز GMT صورت می‌گیرد
ستپن نخستین اپلیکیشن ورزشی است که تحت بلاک چین سولانا، با ادغام این فناوری و ایجاده انگیزه‌های مالی توسط

ارز GMT ساخته شده است. کاربران پس از خرید NFT کفش‌های ورزشی (Sneakers) در بازار این اپلیکیشن، می‌توانند با پیاده‌روی و دویدن در روزمره خود، درآمد کسب کنند. این اپلیکیشن حاوی محتوای بازی نیز است و کاربران حین فعالیت‌های خود، صندوق‌های گنج (Treasury Box) را به‌صورت تصادفی پیدا می‌کنند. همچنین امکان ارتقای قابلیت‌های کفش‌ها وجود دارد که در مجموع، استپن توانسته ورزش‌کردن، بازی‌ها و کسب درآمد را با یکدیگر ادغام کند. ناگفته نماند که اپلیکیشن استپن دو مدل توکن دارد؛ توکن بومی، ارز GMT یا “Green Metaverse Token” بوده که برای پرداخت کارمزدهای گس (Gas)، پاداش‌ها و تراکنش‌ها استفاده می‌شود و توکن GST یا “Green Satoshi Token” که جهت خرید آیتم‌ها در بازار استپن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وایت پیپر ارز استپن GMT، هدف اصلی این پروژه را ترغیب مردم سراسر دنیا به یک زندگی سالم‌تر، جلوگیری از گرم‌شدن کره زمین و ارتباط‌گرفتن دنیا با وب 3 معرفی کرده است.

قیمت استپن GMT همین الان چقدر است؟قیمت لحظه ای بیت کوین

قیمت یو اس دی کوین USDC همین الان چقدر است؟

قیمت آوالانس AVAX همین الان چقدر است؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *