ارز دیجیتال

قیمت آلگورند ALGO همین الان چقدر است؟

قیمت آلگورند ALGO همین الان چقدر است؟

آلگوراند (ALGO) ارز دیجیتالی است که در بلاک چین Algorand استفاده می شود. در ژوئن 2019 همراه با شبکه اصلی برای Algorand راه اندازی شد.قیمت آلگورند ALGO همین الان چقدر است؟
عرضه اولیه سکه (ICO) برای ALGO در 16 ژوئن 2019 با قیمت 2.4 دلار برای هر توکن انجام شد. ALGO برای تسهیل تراکنش ها و پاداش دادن به کاربرانی که در عملیات شبکه Algorand شرکت می کنند استفاده می شود. توزیع جوایز تقریباً هر 10 دقیقه انجام می شود. هدف از آن تشویق مردم برای پیوستن به پلتفرم سهامداری Algorand و هموارسازی مسیر به سمت تمرکززدایی است. کاربران ملزم به قفل کردن سکه های خود به عنوان بخشی از فرآیند ساخت و اعتبارسنجی بلوک نیستند. اگر می‌خواهند مشوق‌هایی کسب کنند، ممکن است به سادگی ALGO را در کیف پول رسمی غیر حافظی خود، به نام MyAlgo Wallet نگه دارند.
در آغاز 10 میلیارد توکن ALGO ایجاد شد. این توکن ها از طریق کانال های مختلفی از جمله مشوق های اجتماعی و حمایت از اکوسیستم توزیع می شوند. مزایای ارائه شده به اعتبارسنجی‌ها برای ایجاد بلوک‌ها، به‌عنوان بخشی از معماری پروتکل منحصربه‌فرد Algorand، به جای اینکه فقط به تولیدکنندگان بلوک اعطا شود، بین همه دارندگان سکه تقسیم و پراکنده می‌شود.

قیمت آلگورند ALGO همین الان چقدر است؟


قیمت لحظه ای پپه pepe در بازار امریکا

قیمت گالا GALA همین الان چقدر است

قیمت چیلیز CHZ همین الان چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *