اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

قربانی: یک هفته برنامه ریختند گل گهر برنده شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیروز قربانی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل گل گهر درباره عملکرد داور این مسابقه اظهار داشت: درباره داوری نمی خواهم صحبت کنم اما از بحران درآمدن تیم‌های متمول و پولدار را به تمام افرادی که در این موضوع نقش داشتند، تبریک می‌گویم. امیدوارم فوتبال پاکی که در ایران برقرار است همچنان ادامه پیدا کند. خواهش می کنم دم از پاکی نزنید.

وی ادامه داد: کاری به بیانیه ها ندارم و فنی حرف می زنم. مربی تیم‌ گل‌گهر استادم بوده و احترامش واجب است اما کجای دنیا چند روز قبل از یک بازی 30 تا 45 دقیقه تریبون به مربی حریف می‌دهند تا اشتباهات 7-6 سال اخیر علیه تیمش بولد شود، اسامی داور آورده شود تا غیر مستقیم به کمیته داوران بگویند آنها را برای ما نگذارید. بچه نیستیم و این مسائل را می فهمیم.

مربی تیم سایپا ادامه داد: برای آقایانی که در فوتبال هستند و جرات، جسارت و شهامت ندارند واقعا متاسف هستم. امثال پیروز قربانی باید رئیس فدراسیون باشند تا این فوتبال پاک شود. اعصابم خرد است و نمی خواهم درباره کسی صحبت کنم اما باز هم باخت سایپا را به تمام افرادی که یک هفته برای رقم خوردن این اتفاق زحمت کشیدند، تبریک می گویم.

قربانی اضافه کرد: به مربیان کفتارصفتی که خانه نشسته و به اعضای هیات مدیره باشگاه سایپا بعد بازی با استقلال پیام می‌دهند که اگر بیاییم بردتان تداوم پیدا می‌کند تبریک می‌گویم. دفعه بدی اسم این  افراد را می‌آورم که مثل کفتار هستند. وقتی غذاخوردن شیرها تمام می‌شود، کفتارها جلو می‌آیند.

وی افزود: خدا را قسم می‌ دهم که هیچ اتفاقی برای فوتبال ایران رقم نزده اید. اکنون که خانه‌تان نشسته‌اید بهترین اتفاق برای فوتبال ایران است. این کارهای کثیف را نکنید زیرا جان بچه‌ام را قسم می خورم که دفعه بعدی اسم تان را می‌آورم. از هیچکس نمی‌ترسم و به کمیته انضباطی و اخلاق هم نمی‌روم. مرا محروم کرده و هر کاری دوست دارید انجام بدهید ولی دم از فوتبال پاک نزنید.

مربی تیم سایپا تصریح کرد: فدراسیون و دست اندکاران فوتبال ما طرفدار تیم‌های متمول، پولدار و پرطرفدار هستند. خودمان را گول نزنیم و به آدمی که بدون تعارف حرفش را می‌زند، فحش بدهید و محرومش کنید. هرکاری می خواهید انجام بدهید اما تا روزی که هستم برای پاک شدن این فوتبال تلاش می‌کنم.

قربانی ادامه داد: همه می‌دانیم فوتبال ما سراسر ناپاکی است و نتیجه گرفتن در آن مخصوص تیم‌ها و آدم های ویژه شده است. اگر کس دیگری بخواهد نتیجه بگیرد به انواع و اقسام مسائل متهمش می‌کنند. به عنوان مثال یک تیم چند هفته صدر جدول است اما مربی اش را به جادوگری متهم می‌کنند اما اگر خود آقایان صدرنشین باشند، هیچ اتفاقی نیفتاده است.

وی تصریح کرد: قسم می‌خورم و تا آخر ماجرا را می روم. پاک شدن فوتبال ایران کار خیلی سختی است اما این کار را انجام می‌دهیم. برخی عوامل آن برنامه تلویزیونی دوستان من هستند اما به آن برنامه هم تبریک می گویم. به خدا قسم هیچ جای دنیا چنین اتفاقی نمی افتد. مقدمات چیده شد تا امروز گل‌گهر برنده شود.

عضو کادرفنی سایپا افزود: نمی‌گویم مهاجم ما خطا نکرد اما کجای دنیا به خطای معمولی یک مهاجم در وسط زمین کارت می‌دهند؟ توجیه داور هم این است که با نشان دادن عدد سه می خواهد بگوید سه بار پشت سر هم خطا کرده است. این توجیه‌ها برای ما که 20 سال است در فوتبال هستیم درست نیست. اسم آن لفظ را نمی‌برم اما ما را فرض نکنید.

قربانی ادامه داد: نمی‌دانم این فوتبال می خواهد به کجا برود اما باز هم تبریک‌ می‌گویم. همه دست به دست هم دادند تا تیم های متمول از بحران دربیایند اما در نهایت حکومت به صالحان می رسد و امثال ابراهیم صادقی که  در این فوتبال پاک کار می‌کنند نتیجه می‌گیرند. شاید باشگاه سایپا مرا یکی دو روز دیگر سر برخی مسائل که من آنها را می‌گویم اخراج کند اما باید از حق رفیقم و افرادی که پاک کار می‌کنند دفاع کنم.

وی تصریح کرد: تا قبل از بازی با ذوب‌آهن ابراهیم صادقی کاملا تحت فشار بود و هیچ حمایتی از سوی مدیران باشگاه ندیدیم. به مدیران سایپا که قابل احترام هستند و برخی از آنها هم پشت ابراهیم بودند می‌گویم حمایت موقعی است که تیم‌تان نتیجه نگیرد. در آن زمان که نتیجه نمی‌گرفتیم باید حمایت می کردند. اصلا برای من مهم نیست که اخراجم کنند.

مربی تیم سایپا افزود: این حرف ها کاملا واقعیت دارد. من اسم هیچکس را نیاوردم اما فوتبال‌مان پاک نیست. خودتان را فریب ندهید. فوتبال در ذات خود پاک است اما برخی‌ آدم‌های ضعیف سبب ناپاکی می شوند.

انتهای پیام/

 

خبر365 khabar365.net

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.