آموزش خرید از سایتهای خارجی
فوتبال جهان

غایبان بزرگ دیدار حساس میلان – یوونتوس ؛ ایبرا به تقابل با رونالدو می‌رسد؟

به گزارش خبرگزاری فارس، فردا شب در یکی از حساس‌ترین مسابقات فوتبال اروپا میلان در سن‌سیرو میزبان یوونتوس است. روسونری که این فصل با درخشش بازیکنان هنوز باختی را تجربه نکرده است، می‌خواهد با پیروزی مقابل قهرمان ایتالیا نشان دهد که اصلی‌ترین مدعی اسکودتو است.

در جدول سری‌آ ایتالیا میلان با 15 بازی و 37 امتیاز صدرنشین، اینترمیلان با 36 امتیاز دوم و یوونتوس با 14 بازی و 27 امتیاز در رده پنجم قرار دارد.

بیانکونری با هدایت آندره‌آ پیرلو در حال پیشرفت است و با درخشش رونالدو به یک آماده بدل شده است.

به همین علت بازی فرداشب «دربی قهرمانان» از اهمیت بالایی برخوردار است و محکی جدی برای میلان و پیرلو محسوب می‌شود.

یوونتوس 2 بازیکن مهم خود را در ترکیب نخواهد داشت. تست کرونای ساندرو روز گذشته مثبت اعلام شد تا مدافع چپ پیرلو نتواند تیم را یاری کند. جان لوکا فرابوتا که در لیست روز گذشته یوفا به یکی از آینده‌دارهای اروپا نام گرفت، در پست دفاع چپ بازی خواهد کرد.

آلوارو موراتا به دلیل آسیب عضلانی در دسترس نخواهد بود. او دومین گلزن برتر یووه محسوب می‌شود و توانسته در 17 بازی، 10 گل به ثبت رساند.

از طرف دیگر میلان بازیکنانی چون زلاتان، بن‌ناصر، گابیا و سائلمائکرز را در اختیار ندارد.

بین‌ناصر که نقشی اساسی در خط میانی پیولی ایفا می‌کرد، یکی از مهمترین غایب‌های میلان محسوب می‌شود. نکته مهم اخراج ساندرو تونالی در بازی گذشته میلان مقابل بنونتو بود که پیولی این بازیکن را نیز در اختیار نخواهد داشت. راده کرونیچ به نظر می‌تواند در کنار کسیه در ترکیب اصلی قرار گیرد.

اصلی‌ترین گزینه برای میلان بازگشت ایبرا به ترکیب پیولی است که هنوز این اتفاق مشخص نیست. زلاتان روز گذشته در فضای مجازی کلیپی از تمرینات خود را منتشر کرد که به نظر آمادگی دارد اما پیولی در مصاحبه پس از بازی با بنتونتو اعلام کرد: ایبرا در حال تمرین و تلاش است و متمرکز به ریکاوری خود می‌پردازد. من نمی‌دانم که او برای مسابقه یوونتوس آماده می‌شود یا خیر!

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.