دکوراسیوندکوراسیون خانهعناوین لذت زندگی

طرح اتاق نشیمن جدید 2023

در این پست از بخش دکوراسیون سایت باارزش تعدادی طرح زیبا و جدید برای اتاق نشیمن (Living Room)  را  معرفی میکنیم ، طرح اتاق نشیمن جدید 2023 میتواند ایده ای برای طراحی اتاق نشیمن منزل شما باشد.

اتاق نشیمن یک ستاره سینما Ava Gardner

اتاق نشیمن یک ستاره سینما Ava Gardner

طراح، ایزابل لوپز، این آپارتمان جذاب مادریدی را ، که آوا گاردنر هنرپیشه سینما  آن را خانه ی نرم  می نامید  با جزئیات ملایم و رمانتیک بروز رسانی کرده است


طرح اتاق نشیمن جدید 2023 ،اتاق نشیمن ساحلی کالیفرنیا

هنگامی که کیم الکساندریک وظیفه طراحی خانه تعطیلات یک خانواده در Montecito کالیفرنیا را بر عهده گرفت، او به دنبال برجسته کردن بسیاری از ویژگی های اروپایی فضا بود.


اتاق نشیمن آرام در ضلع غربی

اتاق نشیمن آرام در ضلع غربی  

دانیل کولدینگ در این آپارتمان قبل از جنگ در قسمت بالای غربی منهتن به ظاهر “دنج و باحال” خود دست یافت. اتاق نشیمن سفید شفاف با یک مبل از Jayson Home و یک صندلی Papilio لنگر انداخته است و واحه ای از سادگی، راحتی و التقاط ایجاد می کند.


اتاق نشیمن شیک لندن

طرح اتاق نشیمن جدید 2023 ، اتاق نشیمن شیک لندن

چند دهه پس از آخرین بازسازی آن در سال 1991، یک خانواده مشهور کویتی از طراح “نبیه جهان” دعوت کردند تا آپارتمان جذاب خود در لندن را زیبا کنند. “Cihan ” از  مجسمه ،  مبل و جواهری از Minotti استفاده کرد تا به فضا جلوه ای مدرن ببخشد – بدون اینکه تاریخ غنی آن را از بین ببرد.


اتاق نشیمن آبی واقعی

طرح اتاق نشیمن جدید 2023 ، اتاق نشیمن آبی واقعی

 

این اتاق نشیمن در آپارتمانی در سمت بالای شرقی منهتن است. طراح استفان سیلز، دیوارپوش روشن شرکت “لی جوفا” را با شومینه سنگ مرمری لویی چهاردهم و صندلی های فرانسوی عتیقه که با ابریشم روکش شده اند را در این اتاق استفاده کرده است.


اتاق نشیمن ترکیبی با المانهای منطبق

طرح اتاق نشیمن جدید 2023 ، اتاق نشیمن ترکیبی با المانهای منطبق

وقتی می توانید از چند سبک طراحی لذت ببرید، چرا به یک سبک طراحی بسنده کنید؟ در این اقامتگاه که پالم بیچ واقع است، طراح کارولین رافرتی یک مبل سفید ( از CB2) هنر معاصر و یک میز عتیقه طراحی شده توسط پیر ژانرت را کنار هم قرار داده است.


اتاق نشیمنبن لیویت

اتاق نشیمن با اشکال مختلف

برای اینکه اتاق نشیمن خود را زیباتر کنید، از اشکال مختلف  استفاده کنید. هنگامی که “بن لیویت ” این هال را برای یک  مادر و دختر تزئین می کرد، کاشی های با رنگ قرمز و صورتی را از یک دودکش الهام گرفت و  برای اتاق یک کاناپه منحنی سفارشی با چرم عثمانی از  شرکتMoroso را استفاده کرد.


اتاق نشیمن گرمسیری

اتاق نشیمن گرمسیری

کاری کنید که اتاق نشیمن خود مانند یک واحه ی ماورایی باشد، درست همانطور که “فاون گالی “در این خلوتگاه بوکا راتون انجام داد.


اتاق نشیمن پترزبورگ

اتاق نشیمن پترزبورگ

به دنبال ایده اتاق نشیمن داغ هستید؟ در نظر بگیرید که شومینه را به نقطه کانونی اتاق تبدیل کنید – درست همانطور که تیم ورسنوفسکی در این آپارتمان سنت پترزبورگ انجام داد. اجاق با صفحه بلوط با مبل سرگئی خربوفسکی، صندلی راحتی چرم قدیمی و میز کناری زارا هوم احاطه شده است.


اتاق نشیمن سینمایی

اتاق نشیمن سینمایی

اگر شب های فیلم در اولویت شماست، فضایی را که استودیوی طراحی کواک برای تاد فلدمن، کارمند هالیوود ایجاد کرده است، دوست خواهید داشت. اتاق بزرگ دارای یک صفحه نمایش قابل کنترل و سفارشی است که یک سینمای خانگی متحرک ایجاد می کند.


یک اتاق نشیمن در پالم بیچ با الگوی خاص

در این ویلای پالم بیچ، مارک دی سایکز این اتاق نشیمن را با مجموعه‌ای از طرحهای مسحور کننده به یک خلوتگاه عجیب و غریب تبدیل کرد.


یک اتاق نشیمن با صندلی های فراوان

یک اتاق نشیمن با صندلی های فراوان

همانطور که این اتاق نشیمن هالیوود هیلز – که توسط شرکت Nickey Kehoe برای سوزان گوین طراحی شده است  ثابت می کند، شما هرگز نمی توانید صندلی های زیادی داشته باشید. این فضای به سبک اسپانیایی، سقف اصلی با تیرهای صنوبری داگلاس را با کاناپه‌،مبل‌ها و صندلی‌های راحتی که همگی از طراحان هستند ست شده اند.


اتاق نشیمن فرانسوی جذاب

اتاق نشیمن فرانسوی جذاب

اگر هوس رنگ بسیار دارید، از اقامتگاه فرانسوی Marie-Lise Féry، الگو بگیرید. این اتاق با رنگ آبی خاکستری  یک پالت رنگین کمان را تلقین می کند.


اتاق نشیمن با خلق و خوی نیویورکی

اتاق نشیمن با خلق و خوی نیویورکی 

این آپارتمان در Upper West Side به تنهایی ثابت می کند که قسمت تاریک  در طرح مزایای زیادی دارد. کوین دومایس، طراح، فضایی را ایجاد کرد که با همان نسبت زیبایی ،خانه ی مناسبی هم هست. کاغذ دیواری جیر ساخته شده توسط هالی هانت، چرم عثمانی سفارشی، و صندلی دنیل ونگر به این فضا روح قابل لمسی داده است.


اتاق نشیمن ماکسیمالیست شیکاگو

اتاق نشیمن ماکسیمالیست شیکاگو

هر کسی که زیبایی شناسی بیشتری داشته باشد، چیزهای زیادی را در مورد این آپارتمان جذاب قبل از جنگ در شیکاگو پیدا خواهد کرد. سامر تورنتون، طراح، جسارت خود را با صندلی‌هایی با رنگ جواهر، یک جفت لوستر از شرکت Urban Electric، و یک دیوارپوش شیرین از De Gournay دوچندان کرد.


اتاق نشیمن میلان که ارتفاع آن به چالش می کشد

اتاق نشیمن میلان که ارتفاع آن به چالش می کشد

معمار و طراح میلانی، هانس پیر، این نشیمن ایتالیایی را با الهام گرفتن از کوه های آلپ و نمایش تاثیر طراحی در تلقین ارتفاع خلق کرده است. مبلمان کم ،که شامل یک کاناپه چرمی قهوه‌ای از B&B Italia و یک تخت خواب قدیمی است  به طرز ماهرانه‌ای تاثیر چوبهای  باریک و بلند را متعادل می‌کند.

طرح اتاق نشیمن جدید 2023


اتاق نشیمن آماده مهمانی

اتاق نشیمن آماده مهمانی

با افزودن یک نوار  شفاف مثل آینه به اتاق نشیمن خود میتوانید آنرا به منظره ای چشم  نواز  تبدیل نمایید، در این اقامتگاه 1957 Pacific Palisades، که توسط استودیو شمشیری بازسازی شد، مجموعه ای از کاشی‌های تکنیکالر Emmanuel Boos مورد استفاده قرار گرفته است.


اتاق نشیمن پرتوی از خورشید

اتاق نشیمن پرتوی از خورشید

الک هالند طراح توضیح می‌دهد: «می‌خواستم اتاق طوری باشد که انگار می‌توانی به تنهایی در آن بنشینی و روزنامه بخوانی یا یک شب بازی خانوادگی داشته باشی».


اتاق نشیمن با المانهای تکراری

اتاق نشیمن با المانهای تکراری

چرا به یک میز کوکتل و یک کاناپه بسنده کنید در حالی که می توانید از چند عدد لذت ببرید؟ مبلمان متعدد در این آپارتمان منهتن به اتاق نشیمن فضایی مجلل و گالری مانند می دهد و در عین حال آن را برای نیازهای شما و مهمانانتان مناسب نگه می دارد.

طرح اتاق نشیمن جدید 2023


PLAID-PEPPERED LIVING ROOM

PLAID-PEPPERED LIVING ROOM

در این خانه در مرکز شهر نیویورک، دریایی از رنگ‌های قهوه‌ای، کرم و مشکی با مجموعه‌ای از صندلی‌های کلاسیک در طرح چهارخانه آلپاکا ساندرا  انرژی می‌ دهند.


بهترین مدلهای طراحی اتاق کودک ایکیا

دکوراسیون اتاق خواب رنگ طوسی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *