اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

ضرب‌الاجل 48 ساعته به پرسپولیس برای پرداخت بدهی 8 میلیاردی / شهرخودرو در آستانه شکایت به AFC

جواد طاری بخش مدیر رسانه ای باشگاه شهرخودرو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر که باشگاه شهر خودرو 48 ساعت به باشگاه پرسپولیس فرصت می‌دهد که مبلغ 8 میلیارد تومان پول رضایت نامه انتقال یحیی گل محمدی را پرداخت کند، در غیر این صورت این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

وی افزود: مسؤولان باشگاه پرسپولیس چندین بار قول دادند این بدهی را پرداخت کنند و کمیته استیناف در دی ماه امسال حکم به پرداخت این مبلغ به باشگاه شهر خودرو را از طرف باشگاه پرسپولیس صادر کرد اما تاکنون این اتفاق رخ نداده و در صورتی که این مبلغ تا 48 ساعت دیگر پرداخت نشود، باشگاه مشهدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

مدیر رسانه‌ای شهرخودرو خاطرنشان کرد: این مبلغ حق باشگاه شهر خودرو و مطالبه مردم استان خراسان است و باید به حساب باشگاه واریز شود و ما منتظر هستیم این اقدام از طرف باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت مدیریت باشگاه شهر خودرو گفت: در حال حاضر آقای جواد وطنخواه سرپرست مدیرعاملی باشگاه است و تمامی امورات را زیر نظر دارد و تمرینات تیم هم مثل همیشه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.