آموزش خرید از سایتهای خارجی
علم و فناوری

شرایط و ضوابط ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی

پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت خالی مانده رشته‌های تحصیلی دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای«ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در نوبت بهمن ماه جاری وارد دانشگاه ها می شوند.

به گزارش ایسنا، با توجه به مصوبات بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو قرار شد برای ظرفیت خالی مانده رشته‌های تحصیلی دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای«ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۹، پذیرش در نوبت بهمن ماه انجام شود.

بر این اساس تمامی متقاضیان (اعم از متقاضیانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند)، می توانند که برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محل های مندرج اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است؛ را مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مرکز آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش و اطلاعیه‌های بعدی این سازمان در دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی ‌مهر ماه سال ۱۳۹۹ «مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان» و موارد اعلام شده در این اطلاعیه تا ۲۲ دی ماه جاری به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

متقاضیان باید­ دارای گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه (دیپلم سه‌ساله نظام جدید۳-۳-۶ یا نظام ترمی/واحدی شامل نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه شامل (دوره چهارساله یا شش‌ساله نظری و فنی و حرفه‌ای) بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۰ شهریور نسبت به اخذ مدرک تحصیلی دیپلم خود اقدام نموده باشند.

متقاضیان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ (سیصد و هفتادهزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

هر متقاضی می‌تواند صرفا یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی و با توجه به مندرجات این اطلاعیه و دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹  انتخاب کنند. در صورت ثبت‌نام متقاضی در دو کدرشته محل و یا در دو مرکز آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از مراکز بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

 متقاضیان باید در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراکز آموزشی در خصوص کدرشته محل مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به عمل آورند. پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله پذیرش دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ماه سال ۱۳۹۹  قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

همه متقاضیان«مرد» باید در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه ­تحصیل نداشته باشند.

 پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراکز آموزشی پذیرنده که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان به صورت مشروط خواهد بود.

انتهای پیام

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه دانلود سریال قورباغه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.