اخبار ورزشیفوتبال ایران

سفر 9ساعته شاگردان تارتار با اتوبوس/ نفتی‌ها صبح امروز به مسجدسلیمان رسیدند

به گزارش .خبرگزاری فارس، تیم  نفت مسجدسلیمان شب گذشته در اولین مسابقه پس از شروع مجدد بازی‌های لیگ برتر میهمان شاهین شهرداری بوشهر بود و در این بازی به تساوی دو بر دو رضایت داد. 

اعضای این تیم پس از پایان بازی، به وسیله اتوبوس بلافاصله راهی مسجدسلیمان شدند تا پس از چندساعت استراحت تمرینات آماده سازی برای بازی با ماشین سازی در هفته بیست و سوم لیگ برتر را آغاز کنند.

مهران حسنوند مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجدسلیمان در خصوص شرایط این تیم به .فارس اظهار داشت: مشکلات مالی در تیم ما بیداد می‌کند. بچه‌های تیم ما دیشب با اتوبوس برگشتند چون پول نداریم و نمی‌توانیم در صورت مهدی تارتار و بازیکنان نگاه کنیم. مقابل آن‌ها نمی‌توانیم سر بلند کنیم و واقعا شرمنده هستیم. چرا باید یک تیم لیگ برتری که برای وزارت نفت است با اتوبوس سفر کند اما تیم‌های دیگر با هواپیما سفر کنند؟ چرا اداره ورزش و جوانان استان خوزستان پول ما را بلوکه کرده؟ یک کارغیرقانونی کرده‌اند و هیچ کس هم نمی‌پرسد چرا؟

حسنوند ادامه داد: بازیکنان ما 9 ساعت با اتوبوس در راه بودند و 10 صبح امروز به مسجدسلیمان رسیدند. چه کسی جوابگوی این مشکلات است؟ سوال من این است که چرا پول ما را نمی‌دهند؟ اگر پرداخت این پول غیرقانونی است چرا نصف آن را دادند و اگر مشکلی ندارد چرا تمام آن را نمی‌دهند؟ فریاد باشگاه مسجدسلیمان را چه کسی می‌شنود؟

# تیم نفت مسجد سلیمان طبق برنامه ریزی انجام شده از ساعت 19 امروز تمریناتش را برای بازی با ماشین سازی پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/ا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن