فوتبال ایران

سرمربی تیم کریمی در آستانه برکناری/گزینه مربیگری بارسلونا زیر تیغ انتقاد قطری‌ها

سرمربی تیم کریمی در آستانه برکناری/گزینه مربیگری بارسلونا زیر تیغ انتقاد قطری‌ها

نشریه «الرایه» قطر در گزارشی عملکرد ضعیف 4 نماینده این کشور در لیگ قهرمانان آسیا 2021  را نقد کرد.

السد، الدحیل و الریان 3 نماینده قطر در مرحله گروهی به شکل باورنکردنی حذف شدند. الغرافه هم در پلی آف مغلوب شد تا قطر بعد از چندین سال کارنامه درخشان در لیگ قهرمانان آسیا برای اولین در مرحله یک هشتم نماینده ای نداشته باشد.

طبق گزارش این رسانه قطری دلیل ناکامی الدحیل در این رقابت ضعف فنی صبری لموشی سرمربی تیم عنوان شد. سرمربی فرانسوی قبل از آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2021 در تصمیمی جنجالی دودو برزیلی بهترین بازیکن فصل لیگ ستارگان را از لیست آسیایی کنار گذاشت و به جای او مهدی بن عطیه پا به سن گذاشته را قرار داد.

هواداران الدحیل از عملکرد لموشی به شدت ناراضی هستند و خواهان برکناری او از مربیگری تیم خود هستند. به نظر می رسد مدیریت باشگاه الدحیل تصمیمی جدی در چند روز آینده خواهد گرفت و این مربی را برکنار می کند. علی کریمی هافبک ایرانی در این فصل برای الدحیل بازی می کند.

از طرف دیگر این رسانه قطری به نقد شدید ژاوی هرناندز ستاره سابق بارسلونا و سرمربی کنونی السد پرداخت. طبق نظر این رسانه ژاوی از اشتباهات گذشته در لیگ قهرمانان آسیا درس نگرفته و اشتباهات گذشته را تکرار کرد. بازیکنان السد هم با اشتباهات دفاعی زیاد باعث شدند تا تیم از راه یابی به مرحله یک هشتم باز بماند.

ژاوی در حالی زیر تیغ نقد رسانه های قطر قرار گرفته که گفته می شود لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا او را به عنوان گزینه اصلی برای مربیگری در بارسلونا به جای کومان درنظر دارد.

.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.