فوتبال جهان

سرمربی آرژانتین: روز غمناکی بود، اما باید سرمان را بالا بگیریم/ آفسایدها میلی‌متری بود

سرمربی آرژانتین: روز غمناکی بود، اما باید سرمان را بالا بگیریم/ آفسایدها میلی‌متری بود

به گزارش باارزش ، تیم ملی آرژانتین امروز (سه‌شنبه) در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با نتیجه دو بر یک مغلوب حریف خود، عربستان سعودی شد «لیونل اسکالونی» سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از رقم‌خوردن اولین شگفتی در جام جهانی و شکست شاگردانش برابر عربستان سعودی، درباره تاکتیک تیم حریف و سه گل آفسایدی که شاگردانش به ثمر رساندند، اظهار داشت: ما می‌دانستیم عربستان سعودی چطور بازی می‌کند. ما برای مواجه با اینکه عربستان سعودی مدافعانش را جلو می‌آورد، آماده بودیم. آفسایدها میل‌متری بودند.

وی در ادامه افزود: انتخاب دیگری وجود ندارد، باید بلند شویم و به جلو حرکت کنیم. ما احتیاجی به آنالیز بیشتر از این نداریم. امروز، روز غمناکی است، اما باید سرهای خود را بالا بگیریم و به حرکت ادامه دهیم.

اسکالونی درباره اینکه گفته می‌شود بازیکنان آرژانتین به دللی ضعف بدنی نتوانستند بازی را برنده شوند، گفت: فکر می‌کنم نیمه اول در اختیار ما بود، اما یک گل می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. ما گل‌های آن‌‌ها را آنالیز می‌کنیم و با آرامش بیشتری بازی می‌کنیم. گل‌های آن‌ها در دقایق ۴۸ و ۵۱ به ثمر رسید. آن‌ها بازی را به دلیل آمادگی بدنی برنگرداندند. ما گزارش پزشکی را خواهیم دید. در کل، بسیاری از بازیکنان ما آمادگی بدنی خوبی دارند.

«لیونل اسکالونی» سرمربی تیم ملی آرژانتین، خاطر نشان کرد: ما به همان روش سابق فکر می‌کنیم. پیش از بازی، به شما شانس‌هایی برای قهرمانی داده شد، اما در این تورنمنت همه چیز ممکن است. ما باید در بخش‌هایی کار کنیم که در آن‌ها خوب نبودیم. ما هنوز دو بازی در پیش داریم و می‌خواهیم پیش برویم.

اسکالونی در پایان، گفت: ما نمی توانستیم بهتر از این وارد مسابقات شویم، اما فوتبال فوتبال همین است و جام جهانی شرایط دیگری دارد. نتیجه این بازی شکست بود، اما باید بلند شویم و برای دو بازی بعدی بجنگیم.

لازم به ذکر است، بازی بعدی آرژانتین، روز شنبه در برابر مکزیک خواهد بود.

منبع : فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *