فوتبال ایران

سراجی: مددی مخالف این جدایی بود/پولی را بابت رضایتنامه کمالوند پرداخت نکردیم

سراجی: مددی مخالف این جدایی بود/پولی را بابت رضایتنامه کمالوند پرداخت نکردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهرداد سراجی در خصوص انتخاب فراز کمالوند برای هدایت تیم سایپا اظهار داشت: با 15 مربی وارد مذاکره شدیم و برنامه‌هایشان را ارزیابی کردیم. با 5 مربی به صورت حضوری جلسه برگزار کردیم و در نهایت تصمیم گرفتیم با فراز کمالوند همکاری کنیم. امروز قرارداد با او امضا و رسما به عنوان سرمربی سایپا انتخاب شد.

مدیر عامل سایپا در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای فصل بعد دارند، عنوان کرد: قرارداد با کمالوند یک سال و نیم است. برای فصل بعد هم واقع بینانه به شرایط نگاه می‌کنیم. تیم‌های قدرتمند و متمولی در لیگ حضو دارند که هزینه‌های زیادی می‌کنند. باشگاه سایپا به اندازه بضاعت خودش حرکت می‌کند. بنا داریم روند استعدادیابی و پرداختن به جوان ها در آکادمی سایپا ادامه دار باشد. طی فرایند 5ساله به آن چشم انداز ایده آل ترسیم شده برسیم. قطعا برای سال آینده هم تلاش می‌کنیم در میانه جدول حضور داشته باشیم و خیز برداریم که در سال‌های آینده به عنوان یک تیم موثر برای کشور افتخار به دست بیاوریم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود میزان رقم قرارداد کمالوند 5 میلیارد است، اظهار داشت: مشخصا این ارقامی نیست که باشگا سایپا بخواهد به مربیان پرداخت کند. مسائل مالی در این تغییر و تحولات نقشی نداشته، عدد قرارداد سایپا معقول و مطابق با بودجه و برنامه‌های طراحی شده است. ما هیچ تعهدی فراتر از بودجه ایجاد نکردیم. بودجه ما مشخص است و این اعداد و ارقامی که گفته می‌شوند کذب است.

سراجی در مورد جدایی فراز کمالوند از استقلال و اینکه آیا پولی پرداخت شده یا بندی برای جدایی داشته، گفت: جا دارد از فرهاد مجیدی تشکر کنم که با بلند نظری به نظر کمالوند احترام گذاشت. هر چند احمد مددی مخالف این جدایی بود و تا همین لحظه هم موافق نمی‌کرد اما او هم رفتار حرفه‌ای نشان داد و به نظر کمالوند احترام گذاشت. کمالوند از استقلال جدا شده، از جزئیاتش اطلاع ندارم که چه بند و شرایطی داشتند و این را باید خود باشگاه استقلال علام کند. ما هم مبلغی را بابت رضایتنامه پرداخت نکردیم.

وی در مورد دستیاران کمالوند در سایپا عنوان کرد: محسن بیاتی نیا به عنوان دستیار اول انتخاب شده و کمالوند را همراهی می کند. در حال بررسی هستیم. چند نفر دیگر هم به عنوان آنالیزور، بدنساز و دستیار به کادرفنی اضافه می شوند.

.

 

 

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.