عناوین اخبار فوتبالفوتبال ایران

رحمتی میگوید حالا به فکر الهلال هستیم

سید مهدی رحمتی پس از کسب پیروزی نساجی مقابل مومبای سیتی در نشست خبری عنوان کرد: این برد را به همه مردم ایران و طرفداران خوب و خونگرم تیم نساجی تقدیم می‌کنم؛ آنهایی که تمام وجود و زندگی‌شان را صرف این تیم کردند و در همه جای جهان ما این هواداران خوب‌مان را می‌بینیم. همان‌طور که امروز به استادیوم آمدند و ما را تشویق کردند و آنهایی هم که نبودند، جای‌شان خالی بود، اما انرژی مثبت‌شان را کنارمان داشتیم.

سید مهدی رحمتی

او ادامه داد: این اولین بازی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا بود و خدا را شکر می‌کنم و از بازیکنانم ممنونم که مردم و طرفداران ما را خوشحال کردند و اولین سه امتیاز نساجی در آسیا را به دست آوردند.

سرمربی نساجی با بیان اینکه امروز یک روز تاریخی و خاطره‌انگیز بود، ابراز کرد: باشگاه نساجی اولین سه امتیاز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد. خدا را شکر سرمربی این تیم و بازیکنان هستم که همه انرژی و توان خود را در زمین می‌گذارند تا سربلندی تیم و هواداران را رقم بزنند. به بازیکنانم و مردم خوب ایران تبریک می‌گویم..

رحمتی اضافه کرد: سابقه زیادی در لیگ قهرمانان آسیا به‌عنوان بازیکن دارم و به عنوان سرمربی هم دومین تجربه‌ام است. مطمئنا برای گام بعدی باید خیلی بیشتر تلاش کنیم و کار ما سخت‌تر می‌شود. از امروز یک حساب ویژه‌تر روی ما باز می‌کنند. ما می‌توانیم تا فردا که به ایران برمی‌گردیم خوشحال باشیم و دوباره باید روی بازی‌های بعدی تمرکز کنیم.

او یادآور شد: امیدوارم مهرداد عبدی که از ناحیه گونه مصدوم شده، مشکلی برایش پیش نیاید تا من بازیکن دیگری را از دست ندهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *