آموزش خرید از سایتهای خارجی
اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

ربیعی: تیمی که به سپاهان 3 گل زده می‌تواند تیم خطرناکی باشد/رتبه ماشین سازی واقعی نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، محمد ربیعی امشب در نشست خبری پیش از بازی مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار کرد: باید در رابطه با بازی با ماشین‌سازی اعلام کنم تیم ماشین‌سازی یکی از تیم‌های لیگ هست که از نیروهای جوان و باانگیزه برخوردار است و از بازیکنان باتجره بهره‌‌مند است.

سرمربی تیم مس رفسنجان عنوان کرد: تیم ماشین‌سازی از تیم‌های سخت‌کوش لیگ است و رتبه‌ای که در آن قرار دارد شاید رتبه واقعی نباشد، تیمی که به سپاهان سه گل زده می‌تواند تیم خطرناکی باشد.

ربیعی افزود: ما هم تمام همت و تلاش خودمان را در این بازی به کار خواهیم گرفت، برنامه‌های خاصی داریم و به‌دنبال این هستیم تمام امتیازات این بازی را به‌دست آوریم.

وی در خصوص بازی با فولاد خوزستان گفت: بازی با فولاد هم بازی سختی بود غالبا تیم فولاد جزو تیم‌هایی است که خیلی موقعیت به حریف خود نمی‌دهد و به تناسب آن حملات هوشمندانه‌ای هم انجام می‌دهد ما در مدار برنامه‌ریزی که مقابل فولاد داشتیم چیزی از لحاظ استایل بازی دنبال می‌کردیم که به نظر من در اکثر دقایق بازی بچه‌ها توانستند آن را پیاده کنند.

ربیعی ادامه داد: یکی، دو مقطع اشتباهاتی داشتیم اما از لحاظ کنترل با توجه به شناختی که از نوع حملات و برنامه‌ریزی حملات فولاد داشتیم، توانستیم خنثی کنیم و موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم. بازی در خوزستان بازی سختی است، اما اگر کمی خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم نیمه اول به گل برسیم اما آن تیم نماینده آسیاست و برای من و کادر فنی قابل احترام است.

وی عنوان کرد: الان تکلیف‌مان با بازی فردا کاملا مشخص است آنچه برای ما مهم است بتوانیم تمام دقایق بازی را هوشمندانه پشت سر بگذاریم. چندین بازیکن نداریم و هفته گذشته هم نداشتیم؛ سه بازیکن را همراه نداریم و امروز هم در تمرین کریم‌زاده مصدوم شده که امشب مشخص می‌شود، می‌تواند برسد یا خیر.

ربیعی در ادامه گفت: یکی، دو بازیکن نیمه مصدوم داشتیم که با تلاش تیم پزشکی امیدوارم به بازی برسند.

سرمربی تیم مس رفسنجان افزود: سعی کردیم تیم را مهیای این بازی کنیم و مطئنم مثل بازی قبل بچه‌های جایگزین خیلی خوب می‌توانند ایده‌های ما را پیاده کنند و مجموعه تیم ما از پس کار برخواهند آمد.

وی در پایان گفت: خوشحالم شهر رفسنجان درباره ویروس کرونا از منطقه نارنجی به زرد تبدیل شده و امیدوارم مردم سرزمینم هرچه زودتر رنگ آرامش و آسایش را از بابت این بیماری سخت ببینند و پروتکل‌های بهداشتی را بیشتر رعایت کنیم.

انتهای پیام/80016/ق


دانلود قسمت 4 سریال قورباغه دانلود سریال قورباغه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.