فوتبال جهان

دیوید بکهام در مراسم معارفه مسی لیز خورد

دیوید بکام در هنگام مراسم معارفه مسی و در شرایطی که زمین به دلیل باران شدید بسیار لغزنده بود، با خوش شانسی از لیز خوردن و پخش زمین شدن نجات پیدا کرد. مسی 36 ساله، پس از اتمام قراردادش با پاری سن ژرمن با امضای قراردادی دو و نیم ساله به اینتر میامی پیوست. این اولین بار است که اسطوره بارسلونا، که فصل گذشته به همراه آرژانتین قهرمان جام جهانی شد، در رده بزرگسالان برای تیمی خارج از قاره اروپا بازی خواهد کرد.

بکام ستاره انگلسی سابق دنیای فوتبال، که یکی از مالکان تیم اینتر میامی است، نقش مهمی در جذب این ستاره آرژانتینی در میان پیشنهادهای هنگفتی که از عربستان سعودی برای او وجود داشت، ایفا کرد. او همچنین موفق شد تا دیگر هم تیمی سابق مسی یعنی سرجیو بوسکتس را نیز به اولدترافورد بکشاند.

مسی در ورزشگاه خانگی اینتر میامی و در ورزشگاهی که مملو از هوادار بود با طرفداران این تیم دیدار کرد و بکام نیز از این انتقال به عنوان “رویایی که به حقیقت پیوست” یاد کرد.

شب رویایی ای برای طرفداران اینتر میامی در حال رقم خوردن بود اما باران شدیدی که می‌بارید کمی مشکل ساز بود. این باران استیجی که در داخل ورزشگاه تعبیه شده بود را موقتا لغزنده کرده بود و همین باعث شده بود تا بکام برای راه رفتن روی این استیج مشکل پیدا کند.

اسطوره منچستر یونایتد در مسیری که در طول استیج طی می‌کرد لیز خورد اما موفق شد تا هر طور شده تعادل خود را حفظ کند تا از ایجاد سانحه و به هم خوردن مراسم جلوگیری کند. بکام که لباس های رسمی به تن داشت پس از آن بسیار آرام قدم بر می‌داشت و یکی از همراهان به او کمک کرد تا به مقصد برسد.

دیوید بکهام در مراسم معارفه مسی لیز خورد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *