ارز دیجیتال

خرید و فروش نات کوین NOT COIN با قیمت لحظه ای نات کوین

خرید و فروش نات کوین NOT COIN با قیمت لحظه ای نات کوین، به نظرتان زمان مناسبی برای فروش نات کوین است ؟ قیمت نات کوین چقدر است؟ چگونه نات کوین خود را بفروشیم ؟ آموزش کامل فروش نات کوین ، آموزش تبدیل نات کوین به دلار و تومان ، در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد نات کوین NOT COIN ، نحوه خرید نات کوین و نحوه فروش نات کوین میپردازیم با ما همراه باشید.

خرید و فروش نات کوین NOT با قیمت لحظه ای نات کوین

ارز دیجیتال نات کوین Notcoin

ارز دیجیتال نات کوین (Notcoin) مبتنی بر پیام رسان تلگرام میباشد که توسط تلگرام  و در اواسط نوامبر 2023 شروع شد. این میم کوین  روی بلاکچین تون کوین (Ton coin Blockchain) ایجاد شده است ، نات کوین (NotCoin) در ابتدا یک بازی کلیکی از طریق یک ربات روی اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام بود .

بازی تلگرامی نات کوین  پروژه موفقی شد که توجه مردم زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کرد ، در مرحله بتا بازی نات کوین حدود 500 هزار نفر شروع به فعالیت کردند و حدود 60 میلیارد Not coin ماین کردند. این بازی یکی از پروژه‌های مبتنی بر شبکه تون کوین (TON) بود که به صورت مینی آپ تلگرامی عرضه شد.

بعد از عرضه نات کوین در اول ژانویه 2024 و در طی حدود 10 روز 6.3 میلیون نفر شروع به بازی کردند. تمام مراحل رشد نات کوین توسط کاربران تلگرام و از سراسر دنیا انجام شد . هیچ هزینه تبلیغاتی برای نات کوین پرداخت نشد.  به نظرتان نات کوین ارز مناسبی برای خرید است؟

قیمت فروش نات کوین و نمودار لحظه ای نات کوین

قیمت فروش نات کوین ، نمودار نات کوین ، مراحل رشد نات کوین را در نمودار دنبال کنید. به نظرتان روند قیمتی نات کوین به چه صورت خواهد بود ؟ نات کوین بفروشیم یا قیمت صعودی خواهد بود؟

برای مشاهده قیمت و نمودار لحظه ای نات کوین کلیک کنید.

قیمت نات کوین با نمودار لحظه ای NOTCOIN

مرحله جدید نات کوین و استیکینگ نات کوین

خب خب بعد از چند هفته و ایجاد امکان برداشت نات کوین و وصل کردن به کیف پول ، یک گزینه جدید به نام استیکینگ به این ربات تلگرامی اضافه شد. با این گزینه کاربرا تلگرام میتوانند توکن های نات کوین خود را از طریق بازی به دست آوردند به مدت 30 روز قفل کنند و در ازای آن پاداش دریافت کنند.

استیکینگ Staking فرآیندی در ارزهای دیجیتال هست که کاربران برای یک مدت زمان مشخص ارز دیجیتال خود را قفل و در اختیار شبکه میگذارند. و با این کار به بهبود عملکرد بلاکچین کمک میکنند. و مقداری پاداش از بابت استیکینگ دریافت میکنند.

Staking توکن‌های NOT در بازی نات کوین،  برای درگیر نگهداشتن کاربران و حفظ ارزش این ارز دیجیتال است. این برنامه «Explore & Earn» نام دارد و سه سطح برنز، نقره‌ای، طلایی و ویژه (Premium) دارد. با رفتن به سطح های بالاتر ، پاداش کاربران در ازای استیکینگ افزایش پیدا میکند.  و این پاداش ها از طریق تبلیغاتی که در ربات نات کوین نمایش داده میشود تامین میشود.

چطور نات کوین خود را بفروشم؟

بعد از اتمام بازی نات کوین ، و امکان اتصال نات کوین به کیف پول بسیاری به دنبال نقد کردن نات کوین و فروش ارز نات کوین میباشند.

برای فروش not coin، میتوان از طریق صرافی های خارجی مثل بایننس ، بای بیت (Bybit) و … اقدام کرد. فروش نات کوین در صرافی های خارجی، گاها برای ایرانی ها مسیله ساز میشود. پس بهترین گزینه انتقال نات کوین به صرافی ایرانی مثل بیت پین و فروش آن میباشد.

آموزش فروش نات کوین

برای برداشت و فروش نات کوین‌های خود باید مراحل زیر را طی کنید. فروش نات کوین یا برداشت این توکن از داخل ربات بازی، با نصب و وصل‌کردن کیف پول به ربات شروع می‌شود.

نصب کیف پول تون کیپر

توکن نات روی شبکه تون کوین (TON) عرضه شده است.برای نگهداری و جابه‌جایی این ارز دیجیتال به یک کیف پول تون کوین نیاز دارید. از بین کیف پول های پیشنهاد شده در بخش Claim ربات نات کوین ، کیف پول غیرامانی تون کیپر (Tonkeeper) گزینه مناسبی می باشد. کیف پول تون کیپر را وب‌سایت رسمی تون کیپر آن، یا ازgoogle play نصب کرده و با ایجاد یک آدرس جدید ، آن را به ربات نات کوین وصل کنید.

نحوه اتصال ربات نات کوین به کیف پول تون کیپر

بعد از نصب کیف پول تون کیپر، کیف پولتان را بسازید و عبارت های بازیابی را روی کاغذ یادداشت کنید. حالا وارد تلگرا م و ربات نات کوین شوید. روی گزینه Claim که در تصویر زیر نمایش داده شده  بزنید.

خرید نات کوین ، فروش نات کوین، قیمت لحظه ای نات کوین

سپس برای اتصال ربات به کیف پول روی Connect wallet بزنید.

خرید و فروش نات کوین، قیمت لحظه ای نات کوین

حالا روی کیف پول تون کیپر که قبلا نصب کردیم بزنید.

وصل کردن نات کوین به کیف پول ، خرید و فروش نات کوین

در این مرحله وارد کیف پول تون کیپر شده و اجازه اتصال ربات به آدرس کیف پولتان را بدهید. روی Connect wallet بزنید و رمز کیف پول تان را برای تایید وارد کنید.

آموزش فروش نات کوین ، مرحله فروش نات کوین ، نات کوین بفروشم یا نه

به صورت خودکار به ربات برمیگردید ، کیف پول شما به ربات نات کوین متصل شد. در این مرحله با زدن روی فلش انتقال نات کوین ها به کیف پولتان را انجام دهید.

آموزش مرحله به مرحله فروش نات کوین ، اموزش انتقال نات کوین به کیف پول

 

آموزش فروش نات کوین به صورت خلاصه:

  • انتقال نات کوین به ولت تون کیپر
  • انتقال نات کوین از ولت تون کیپر به صرافی بیت پین
  • فروش نات کوین در صرافی بیت پین
  • برداشت ریالی و واریز به کارت بانکی

آموزش خرید نات کوین

با توجه به رشد قیمتی نات کوین تقاضا برای خرید نات کوین مطرح میشود ،برای خرید نات کوین می‌توانید از طریق صرافی های ارز دیجیتال خارجی و ایرانی اقدام کنید. در صرافی بیت پین امکان خرید و فروش نات کوین در دو بازار ریالی و تتری (دلاری) وجود دارد.

بعد از لیست شدن نات کوین در صرافی ها، قیمت NOT در لحظات اول به 0.037 دلار رسید. این ارز در صرافی بایننس بیش از 4642% معادل حدود 46 برابر نسبت به قیمت اولیه خود، رشد داشت. خرید و فروش نات کوین NOT COIN با قیمت لحظه ای نات کوین

آیا نات کوین گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

با توجه به درگیری کاربران زیاد با نات کوین ، حامیان قوی و سرشناس ، عرضه در پلتفرم محبوب و معروف تلگرام ، به نظر میرسد که شرایط برای رشد نات کوین در آینده مناسب است. و این موضوع به عملکرد تیم توسعه این پروژه و برنامه های آینده آنها ارتباط دارد. یقینا این ارز هم از نوسانات کلی بازار ارز دیجیتال تاثیر خواهد گرفت.

 

آیا نات کوین های خود را بفروشم یا نگهداری کنم؟

به نظر میرسد با توجه به حمایت تلگرام از نات کوین ، درگیری کاربران زیاد با نات کوین ، و روزهای اول لیست شدن نات کوین، نگهداری نات کوین برای کاربران به صرفه باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *