آموزش خرید از سایتهای خارجی
اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

حسینی: فولاد به نیت مساوی آمده بود/ پرسپولیس هم در آزادی مقابل ما دفاع می‌کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از اصفهان، سیدمحمد رضا حسینی پس از تساوی خانگی سپاهان مقابل فولاد اظهار داشت: فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و هرکسی بازی را دید از فوتبال سپاهان لذت برد ولی متاسفانه سه هفته است روی اشتباهات کوچک بازی‌ها را از دست می‌دهیم. در این بازی هم صد در صد مستحق پیروزی بودیم. سه چهار موقعیت خوب داشتیم که بعد از گل تساوی از دست دادیم. فکر می‌کنم امروز می‌توانستیم راحت برنده بازی باشیم اگر قدر موقعیت ها را می‌دانستیم.

هافبک سپاهان در مورد صحنه مشکوک پنالتی روی محمدمحبی گفت: حیدری خوب داوری کرد. آن صحنه را من خوب ندیدم و کارشناسان باید نظر بدهند. به نظرم باید در بازی کار را تمام می‌کردیم. نباید به داوری و پنالتی و مسائل دیگر کار داشته باشیم. 4-5 موقعیت خوب داشتیم که استفاده نکردیم. فولاد هم قطعا به نیت مساوی آمده بود.

وی افزود: باید خودمان را آماده کنیم. پرسپولیس را دیدید؛ با اینکه چندسال است قهرمان می‌شود چگونه مقابل ما در استادیم آزادی دفاع می‌کرد. ما باید این شرایط را در نظر بگیریم که همه تیم‌ها می‌آیند مقابل ما چه بیرون از خانه و چه داخل خانه به صورت منسجم و فشرده دفاع کنند. باید کار کنیم که از موقعیت هایمان استفاده کنیم تا برنده بازی باشیم.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.