فوتبال ایران

تیم ملی بعد از آمبولانس به دستگاه سونوگرافی مجهز شد

تیم ملی بعد از آمبولانس به دستگاه سونوگرافی مجهز شد

به گزارش  خبرگزاری فارس، امین نوروزی، مشاور پزشکی رییس فدراسیون فوتبال در ضیافت شام با ملی پوشان گفت: آقای سجادی به من پیامی دادند که سلام ایشان را از راه دور به شما برسانم. او خیلی دوست داشت تا با شما صحبت کند اما به دلیل وضعیت کرونا و شرایط موجود این اتفاق رخ نداد. همانطور که می دانید سجادی ورزشکار بوده و در جامعه ورزش فردی آشنا به خصوصیات ورزشی است و بر همین اساس اعلام کرد از هیچ تلاشی برای حمایت از تیم ملی فوتبال دریغ نخواهد کرد.

وی که با سایت فدراسیون صحبت می کرد ادامه داد: جا دارد تا از تمامی عوامل، رییس فدراسیون و تمام افرادی که شبانه روزی برای موفقیت و پیشبرد اهداف فدراسیون تلاش می کنند، تشکر کنم چرا که اعضا دوست دارند همه امکانات در اختیار تیم ملی قرار گرفته و آنها در بهترین شرایط پیش روند.

مدیر کادر پزشکی تیم ملی فوتبال بزرگسالان و رده‌های سنی در رشته‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در هر دو بخش آقایان و بانوان از خرید یک دستگاه سونوگرافی در صورت بروز مصدومیت بازیکنان خبر داد و گفت: خوشبختانه با حمایت مسئولین فدراسیون یک دستگاه سونوگرافی برای اولین بار در اختیار تیم ملی قرار گرفته شد تا افرادی که دچار آسیب می شوند، کادر پزشکی زحمتکش تیم در اولین و بهترین زمان ممکن تشخیص داده و در همان مرحله مصدومیت اقدام لازم را انجام دهند. هرگونه دستگاه و امکانات در پزشکی هست حتما در اختیار شما قرار می گیرد.
وی گفت:راهی که داریم با شما عزیزان تکمیل می کنیم. هدفمان صعود از مرحله خود و حضور در جام جهانی است که با تلاش و پشتکار به این مهم خواهیم رسید.

.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.