فوتبال ایران

به روز رسانی| تات: برد مقابل سوریه خوشحال کننده است/با اسکوچیچ در جریان بازی در تماس بودم

به روز رسانی| تات: برد مقابل سوریه خوشحال کننده است/با اسکوچیچ در جریان بازی در تماس بودم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ماریو تات در نشست خبری بعد از دیدار ایران و سوریه که با برتری تیم ملی کشورمان به پایان رسید اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بازی را با برد تمام کردیم. دیدید که ژاپن مقابل عمان باخت و کره و عراق مساوی کردند، این نشان می دهد کار تیم ها سخت است. چون امروز  چند بازیکنان کلیدی را نداشتیم این برد باعث خوشحالی بیشتر ما می شود. همه بازیکنان ما امروز از جان مایه گذاشتند و خوشحال هستیم که گام اول را خوب برداشتیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه که آیا امروز با دراگان اسکوچیچ در جریان بازی در تماس بود یا خیر عنوان کرد: قبل از پاسخ به این سوال می خواهم از همه اعضای کادر پشتیبانی تیم ملی تشکر کنم چون خیلی ما را حمایت کردند. سپس آن از اسکوچیچ تشکر می کنم که تلاش زیادی کرد و در برهه ای که همه اعضای کادر فنی درگیر این بیماری بودند او زحمات زیادی کشید. ما در جریان بازی با هم در تماس بودیم و در طول مسابقه گزینه های مختلف  و نحوه عملکرد تیم را بررسی کردیم.

مربی تیم ملی فوتبال تاکید کرد: همه بازیکنان مقابل سوریه  تلاش خوبی کردند از جمله جهانبخش که در فاینورد خوب کارش را شروع کرده است. به خاطر مصدومیت و محرومیت چند بازیکن را در اختیار نداشتیم و همین مساله خوشحالی ما را  به خاطر کسب پیروزی دو چندان می کند.

ادامه دارد…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.