فوتبال ایران

برگزاری تمرین پرسپولیس در مرکز تیم های ملی در سکوت خبری

برگزاری تمرین پرسپولیس در مرکز تیم های ملی در سکوت خبری

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر اساس برنامه اعلامی و هماهنگی های لازم، برخلاف ادعاهای مطرح شده، تیم فوتبال پرسپولیس عصر یکشنبه ١٢ اردیبهشت از ساعت ١٨ تمرین خود را در زمین خط کشی شده شماره ٢ کمپ تیم‌های ملی برگزار کرد.

هم چنین با همکاری مسوولان مرکز ملی فوتبال حوضچه آب گرم و سرد در اختیار عوامل تیم قرار گرفت و حتی فرصت استفاده از مرکز پک هم به اعضا داده شد.
از طرفی عوامل تیم درخواست کوتاهی چمن زمین شماره ٢ را هم به مسوولان کمپ ارائه دادند و هماهنگی برای انجام این کار هم صورت گرفت.

درخواست دیگر نیز تعبیه دروازه های کوچک در زمین تمرین بود که این امکانات هم تدارک دیده شد. گفتنی است برنامه تمرینی روز دوشنبه ١٣ اردیبهشت هم از ساعت ١٨ از سوی عوامل تیم در اختیار مدیران مرکز ملی قرار گرفته و حتی برای استفاده دوباره از مرکز پک هم در جهت جلوگیری از تداخل کاری با برنامه کادر فنی تیم ملی، همکاری لازم انجام شده است.

به گزارش فارس، سایت فدراسیون فوتبال درحالی بامداد امروز اقدام به انتشار این خبر کرده که رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد این جلسه تمرینی هیچ اطلاع رسانی نکرد. جالب است که تنظیم خبر سایت فدراسیون نیز در کنایه به انتقاداتی است که در این چند روز پرسپولیسی ها نسبت به شرایطشان در قرنطینه داشتند و اینکه مکان تمرینشان مشخص نیست. 

.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.