اخباراخبار ورزشیفوتبال ایران

بحران جدی برای باشگاه نفت مسجد سلیمان آغاز شد/ تیم در کرمان، سرمربی در تهران +تصویر نامه

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تعدادی از بازیکنان تیم نفت مسجد سلیمان در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتشان نامه‌ای را تنظیم و در اختیار این باشگاه جنوبی قرار دادند.

با توجه به پرداخت نشدن حقوق و مطالبات شاگردان مجتبی حسینی پس از حدود 4 ماه، بازیکنان نفت مسجد سلیمان با ارسال نامه‌ای به باشگاه خواستار تعیین تکلیف وضعیت مالی و پرداخت مطالباتشان ظرف 10 روز آینده شدند. در غیر این صورت با توجه به قوانین فیفا (عدم پرداخت مطالبات ظرف دو ماه) قراردادشان را فسخ خواهند کرد.

این در حالی است که وزارت نفت مبلغی در حدود 12.5 میلیارد تومان را به حساب اداره ورزش و جوانان خوزستان واریز کرده اما این پول هنوز به باشگاه نفت مسجدسلیمان پرداخت نشده و دریافتی‌های بازیکنان نیز تاکنون حداکثر 20درصد بوده است. همچنین برخی از بازیکنان در قراردادهای خودشان بند جدایی نیم‌فصل دارند و می‌توانند در صورت پرداخت نشدن 50درصد قرارداد تا پایان نیم‌فصل اول، با باز شدن پنجره زمستانی نقل و انتقالات از این تیم جدا شوند.

بازیکنان نفت مسجد سلیمان این نامه را امروز در اختیار باشگاه قرار دادند و فردا نیز نسخه‌ای از آن را به سازمان لیگ ارسال خواهند کرد. به این ترتیب فرصت 10روزه باشگاه نفت مسجد سلیمان از امروز آغاز شده و در صورتیکه در این مدت اتفاقی نیفتد، آن‌ها قادر به فسخ قراردادشان خواهند بود.

ضمن اینکه شنیده می‌شود مجتبی حسینی سرمربی نفت مسجدسلیمان هم به دلیل نارضایتی از شرایط موجود، به باشگاه اعلام کرده چند پیشنهاد خوب لیگ برتری دارد و در نیم‌فصل از این تیم جدا خواهد شد.

به گزارش فارس، اعضای تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از انجام بازی هفته چهاردهم مقابل گل‌گهر سیرجان(جمعه 17 بهمن) به دلیل مشکل تهیه بلیت پرواز برای بازگشت به مسجدسلیمان، در شهر کرمان ماندند و هنوز در این شهر اقامت دارند. این در حالی است که مجتبی حسینی سرمربی این تیم در تهران به سر می‌برد!

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.