خانه / اخبار / افت قیمت 10تا 30میلیون تومانی خودروهای مونتاژ

افت قیمت 10تا 30میلیون تومانی خودروهای مونتاژ

ايسنا : رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو : افت قیمت ارز بازار خودرو را تحت تاثیر قرار داد و موجب کاهش قیمت شد.

سعید موتمنی درباره وضعیت بازار خودرو اظهار کرد: در حال حاضر خرید و فروش در بازار به حداقل رسیده است و تقریبا در رکود قرار دارد.

پژو 207i صندوقدار

وی افزود: با توجه به اینکه نوساناتی در بازار ارز وجود دارد قیمت خودرو نیز بر اساس این نوسانات با تغییراتی روبه رو می‌شود.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: همچنان خودروسازان محدود به بازار خودرو عرضه می‌کنند و بازار را مدیریت می‌کنند و محصولات خود را به فروش می‌رسانند.

 

موتمنی درباره قیمت خودرو‌های وارداتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر علی رغم کاهش قیمتی که این خودرو‌ها مواجه بودند، اما خرید و فروش نمی‌وند و مشتری ندارند.

وی با بیان اینکه قیمت خودرو‌های داخلی نیز بالا است، گفت: خریداران در انتظار کاهش قیمت هستند تا به بازار مراجعه کنند، در حال حاضر کسی برای خرید اقدام نمی‌کنند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با بیان اینکه قیمت خودرو‌های مونتاژی از زمان افت قیمت دلار حدود ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان کاهش یافت، تصریح کرد: همچنین سقوط قیمت دلار قیمت خودرو‌های داخلی را ۲ تا ۱۳ میلیون تومان ارزان‌تر کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شرکت‌های چینی نبض بازار را در دست گرفتند، گفت: در گذشته شرکت‌های چینی با کمترین قیمت در بازار عرضه می‌شدند، اما اکنون به راحتی افزایش ۵۰ درصدی قیمت داشته اند.

 

خرید از سایتهای خارجی ایران شیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.