اخبار ورزشیفوتبال ایران

احتمال حضور یک مربی خارجی به جای میشو در شاهین بوشهر

به گزارش .خبرگزاری فارس، ماجرای میشو کریستیچوویچ با باشگاه شاهین شهرداری به انتها رسیده و این مربی کروات با تیم بوشهری همکاری نخواهد داشت.

سعید مسیگر مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص تعیین تکلیف سرمربی این تیم اظهار داشت: میشو کلا قطع همکاری کرده و در این مورد هم صحبت‌هایی را هم بیان کرده است. مهلت 24 ساعته‌ای که به او داده بودیم، امروز تمام می‌شود. به دنبال یک مربی هستیم تا بتواند بر اساس سبک و تفکرات او هدایت تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به عهده بگیرد. گزینه‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار هیأت مدیره قرار داده‌ایم که چند گزینه ایرانی و یک گزینه خارجی در آنها وجود دارد.

وی تصریح کرد: به خاطر حفظ آرامش باشگاه، اسمی از گزینه‌ها نمی‌برم اما اولویت ما مربی خارجی است. گزینه خارجی ما رزومه خوبی دارد و فکر می‌کنم در بازی‌های آینده به ما کمک کند. با توجه به زمانی که در اختیار داریم، نمی‌توانیم ریسک کنیم. برای 8 هفته باقیمانده باید کار تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به کسی بسپاریم که در سبک میشو که برگرفته از اروپای شرقی است و با بازیکنانی که او انتخاب کرده، کار کند.

وی ادامه داد: ما در نیم فصل با نظر میشو بازیکن گرفتیم و الان نمی‌توانیم تغییر تفکر بدهیم. الان زمان دست زدن به کادر فنی و تیم نیست اما اگر با گزینه خارجی به توافق نرسیم، سراغ گزینه‌های ایرانی می‌رویم. سعی می‌کنیم امشب یا نهایتا فردا، این مساله را نهایی کنیم.

مسیگر در خصوص دیدار هفته بیست و سوم مقابل پرسپولیس عنوان کرد: مقابل نفت مسجدسلیمان سوار بازی بودیم. می‌توانید آمار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مشاهده کنید. فکر می‌کردیم به خاطر تعطیلی طولانی‌مدت فوتبال، تیم به مشکل می‌خورد چون به هر حال بازی اول مشکلات خاص خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد اما خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر در 90 دقیقه خوب بودیم.

وی افزود: نفت مسجدسلیمان قابل احترام است اما ما موقعیت‌های بیشتری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ایجاد کردیم و از همه لحاظ سر بودیم، فقط توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. بازی بعدی‌ ما مقابل پرسپولیس بازی سختی خواهد بود. این تیم صدرنشین است اما امیدوارم با تمهیداتی که کادر فنی اتخاذ می‌کند، از این میدان هم با امتیاز خارج شویم.

“باارزش” به نقل از “فارس”/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن