علم و فناوری

آمار نهایی داوطلبان دوره‌های کاردانی به کارشناسی اعلام شد/برگزاری آزمون ۱۴ شهریور

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۴۶ هزار داوطلب در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: آزمون این رشته ها روز جمعه ۱۴ شهریور برگزار خواهد شد.

فاطمه زرین‌آمیزی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: با توجه به اعلام اصلاحات و رشته محل‌های جدید در دفترچه راهنمای آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ مهلت جدید ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون این دوره‌ها ساعت ۲۴ روز چهارشنبه چهارم تیر ماه پایان رسید.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: برای آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۹، تعداد ۲۲۶ هزار و ۳۵۶ نفر در ۵ هزار و ۲۷۴ کدرشته محل پذیرفته می شوند.

وی تاکید کرد: تعداد ۷ هزار و ۱۲۷ داوطلب در مهلت مجدد آزمون جدید کاردانی به کارشناسی سال ۹۹ ثبت نام کردند که با در نظر گرفتن آمار ثبت نامی های قبلی، مجموعا تعداد ۴۶ هزار و ۷۰۶ داوطلب در این آزمون ثبت نام کردند.

سخنگوی سازمان سنجش خاطر نشان کرد: در تعداد ۱۶ رشته امتحانی در دوره‌های کاردانی به کارشناسی با آزمون دانشجو پذیرفته می‌شوند و در ۴۶ کدرشته امتحانی این دوره‌ها پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دوره کاردانی صورت می‌گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس آخرین تصمیم اتخاذ شده در خصوص آزمون‌ها، آزمون رشته‌های با آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ روز جمعه ۱۴ شهریورماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن