عناوین اخبار فوتبالفوتبال جهان

آقای خاص در عربستان؟؟؟

خوزه مورینیو

خوزه مورینیو سرمربی در گفتگو با رسانه مصری وعده حضور در لیگ عربستان را داد.

مورینیو در مصاحبه تلویزیونی خود با رسانه مصری اطمینان داد که یک روز در این لیگ حضور پیدا خواهد کرد.

ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رم با اشاره به نقش هموطنش کریستیانو رونالدو در انتقال ستاره‌های فوتبال دنیا به لیگ عربستان تایید کرد و گفت که قطعا روزی در عربستان کار آنها کار خواهم کرد.

مورینیو در مورد نقش رونالدو در پیشرفت لیگ عربستان گفت: “کریستیانو اولین کسی بود که به آنجا رفت و بلافاصله دیدگاه متفاوتی ایجاد کرد. بازیکنان ابتدا فکر می‌کردند که این یک شرایط فردی ایده آل برای اوست، اما آنها در تابستان متوجه شدند که همه چیز واقعاً در حال تغییر است.

وی افزود: ستاره‌های بزرگ دنیا، نه بازیکنانی که فوتبالشان تمام شده است تصمیم گرفتند در این لیگ حضور پیدا کنند، در لیگ عربستان یک رقابت جذاب و واقعی در جریان است، و این جذابیت فقط محدود به لیگ این کشور نیست و رقابت‌های جذاب لیگ قهرمانان آسیا هم در پی دارد.

مورینیو در ادامه فاش کرد که پیشنهاد وسوسه انگیزی برای سرمربیگری در لیگ عربستان به او رسیده است اما رد کرده است و همچنان حضور در رم را ترجیه داده است، اما او به هیئت مدیره آکادمی مهد پیوست که به دنبال کشف استعدادها در عربستان سعودی است.

این مربی که قهرمان لیگ اسپانیا، انگلیس و ایتالیا شد و دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، ادامه داد: درهای عربستان همیشه به روی من باز است و می‌خواهم پیشرفت را در آنجا احساس کنم.

سرمربی سابق او در رئال مادرید در مورد نقش رونالدو در پیشرفت لیگ عربستان گفت: “کریستیانو اولین کسی بود که به آنجا رفت و بلافاصله دیدگاه متفاوتی ارائه کرد. بازیکنان ابتدا فکر می‌کردند که این یک موقعیت فردی از طرف او است، اما آنها در تابستان متوجه شدند که همه چیز واقعا

سرمربی سابق پورتو، رئال مادرید، منچستریونایتد، چلسی و اینترمیلان افزود: “در زمانی که زمان بگذرد به عربستان سعودی خواهم رفت، اما مطمئن هستم که در آنجا کار خواهم کرد. نمی‌دانم چه زمانی، اما مطمئن هستم.”

مورینیو که پس از شروع ضعیفی که در این فصل با تیم رم داشت نسبت به انتقادات و فشارهایی که روی او هست گفت: من در حال حاضر به کارم با رم متعهد هستم و می‌خواهم تا آخرین روز همه توانم را در باشگاه به کار بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *