خانه / آموزش / آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی

در این مقاله به آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی و راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی و انجام بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از طریق اینترنت خواهیم پرداخت و در پایان شما را با مزایا و معایب کسب و کار اینترنتی آشنا می کنم.

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی

آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی به شما کمک می کند تا کسب و کار اینترنتی و تعاریف آن را به درستی بشناسید و پس از آشنایی کلی با کسب و کار اینترنتی بتوانید تصمیم خودتان را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بگیرید و کسب و کار اینترنتی متناسب با علایق و تخصص تان راه اندازی کنید و با بازاریابی اینترنتی بتوانید محصولات و خدمات تان را به فروش برسانید و درآمد بسیار بالایی را بدست بیاورید.

کسب و کار اینترنتی به کلیه فعالیت هایی که منجر به کسب درآمد از طریق اینترنت می شود گفته می شود. کسب و کار اینترنتی همانند کسب و کار فیزیکی نیاز به صرف زمان و تلاش دارد.

مطالب دیگر:

۱۰ گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندای کسب و کار اینترنتی نیز نیازمند هزینه است ! اما هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی به مراتب خیلی پایین تر از راه اندازی کسب و کارهای فیزیکی است. هزینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی بسته به نوع خدماتی که قرار است انجام دهید متفاوت و متغییر است  ، هزینه های راه اندازی  از حدود ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و می تواند تا چند میلیون تومان برسد.

مثلا هزینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی من وب سایت مدیران وب دات کام با هزینه  و سرمایه ای حدود ۲۰۰ هزار تومان بوده است.

کسب و کار اینترنتی شامل زمنیه های مختلفی می باشد ، بسیاری از کسب و کارهای فیزیکی را می شناسم که خدمات و محصولات کسب و کارشان را نیز از طریق وب سایت معرفی و در فروشگاه اینترنتی شان به فروش میرسانند.

حتی افرادی هستند که هیچگونه کسب و کار فیزیکی ندارند و تنها با آموزش مهارت و تخصص شان به دیگران و فروش اطلاعات آموزشی کسب درآمد های بسیار بالایی دارند.

آشنایی کامل با این نوع کسب و کار به شما کمک می کند تا انگیزه بسیار بالایی را برای راه اندازی کسب و کار  بدست بیاورید و راحت بتوانید کسب و کار اینترنتی مورد علاقه تان را راه اندازی و مدیریت کرده و با فروش محصولات و خدمات تان کسب درآمد اینترنتی را تجربه کنید.

مزایای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – خودتان مدیر و رئیس کسب و کار خودتان هستید.

۲ – هیچ فشاری از طرف دیگران حاکم بر شما نیست!

۳ – باعث افزایش تفکر مثبت و دید بزرگ از آینده می شود.

۴ – امکان راه اندازی با سرمایه کم را دارد.

۵ – کارکردن شما برای خودتان است نه برای دیگران

۶ – هیچ محدودیتی در کسب درآمد ندارید.

۷ – امکان راه اندازی و مدیریت در منزل و مسافرت

۸ – هیچگونه محدودیت فیزیکی در کسب و کارتان وجود ندارد.

۹ – زمان تان در اختیار خودتان است

۱۰ – برنامه ریزی زندگی تان در اختیار و ارداه خودتان است.

 

معایب راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – نیازمند انتخاب ایده و کمی خلاقیت دارد.

۲ – نیازمند صرف زمان و تلاش دارد.

۳ – در کمتر از ۶ ماه نباید انتظار درآمدبالا داشت.

۴ – نیازمند تقویت مهارت و تخصص است.

۵ – درآمد شما ابتدا پایین و بعد ها افزایش می یابد.

امیدوارم مقاله آشنایی کامل با کسب و کار اینترنتی مورد توجه قرار گرفته باشد.

منبع: همیار وب

Baarzesh.net

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.