فوتبال ایران

آزمون: هت تریک قهرمانی نتیجه تلاش جمعی بود/می‌خواهیم در لیگ قهرمانان بهتر نتیجه بگیریم

آزمون: هت تریک قهرمانی نتیجه تلاش جمعی بود/می‌خواهیم در لیگ قهرمانان بهتر نتیجه بگیریم

‌ شب گذشته از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر روسیه، زنیت در سن پترزبورگ میزبان لوکوموتیو مسکو بود و با نتیجه 6 بر یک به پیروزی رسید. در این بازی سردار آزمون از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و شب رویایی را با ثبت هت‌تریک پشت سر گذاشت.

زنیت با این برد سومین قهرمانی متوالی اش در لیگ روسیه را به همراه آزمون تجربه کرد. ستاره ایرانی بعد از این دست آورد بزرگ، گفت: ما در اوج هستیم و تا الان چنین جوی را تجربه نکرده بودم، از تمام هواداران تشکر می کنم. امیدوارم ما در جام های آینده هم دوباره قهرمان شویم. ما پیش از این دوبار متوالی قهرمان لیگ روسیه شده بودیم. فصل سختی را پشت سرگذاشتیم و برای هت تریک در قهرمانی روسیه تلاش زیادی کردیم.

وی افزود: ما در این فصل عملکرد خوبی داشتیم و به همه این دست آورد بزرگ را تبریک می گویم. هت تریک در قهرمانی لیگ روسیه نتیجه عملکرد خوب تیم بود. همه برای رسیدن به این قهرمانی تمرکز کرده بودند. خدا را شکر می کنیم که برنده شدیم و ما الان قهرمان 3 دوره گذشته لیگ روسیه هستیم.

ستاره ایرانی ادامه داد: ما در لیگ قهرمانان اروپا کار سختی داریم. در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا می خواهیم عملکرد بهتری داشته باشیم. امیدواریم در این رقابت ها همه چیز بر وفق مراد پیش برود و ما بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

.

 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.